Kup książkę [edytuj książkę]

Zrodzony ze srebra

Tytuł oryginalny: Silver Borne

Jest jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowa i niepowtarzalna. Cierpi na kompleks obrońcy uciśnionych i nie potrafi sobie odpuścić. Nadmiar honoru niejednokrotnie odbija jej się solidną czkawką. Twierdzi, że jej siłą jest umiejętność przystosowania się. Bezczelnie kłamie – sama zmienia otoczenie i rzeczywistość tak, aby pasowały do jej prywatnej wizji.

Cała ona – Mercedes Thompson, kojot nie całkiem pospolity. Nie boi się złego wilka, ale pęka przed własną matką. Bohaterka pełną gębą. Nic dziwnego, że znowu wpada po uszy w niezłe bagno. Tym razem udaje jej się wsadzić nos całkiem głęboko w tajemnice nieludzi, a ukochany wilkołak…

Los i wspomnienia nie dają Mercedes Thompson ani chwili na złapanie oddechu. Ledwie opadł pył, a znów trzeba ruszać do boju.

Ech, ci faceci! Nawet na chwilę nie można ich zostawić samych. Zaraz jeden wpada w depresję i chce popełnić samobójstwo a drugi rzuca się w płomienie, żeby ratować ukochaną. Nic dziwnego, że Mercedes Thompson ma pełne ręce roboty. A to, że jej mężczyźni to wilkołaki, bynajmniej nie ułatwia sprawy.

Jakby było mało kłopotów, wilkołacze stado wciąż nie chce zaakceptować faktu, że Mercy jest partnerką Alfy, a pewna Królowa Wróżek uparła się odzyskać księgę, która przez przypadek znalazła się w posiadaniu naszego kojota. Żeby ocalić przyjaciół, Mercedes musi się tylko udać do magicznej krainy, przeprowadzić z wróżką delikatne negocjacje i wrócić. Najlepiej w całości i to w ciągu godziny.
Doprawdy – drobiazg.

Z cyklu Mercedes Thompson:

1. Zew księżyca
2. Więzy krwi
3. Pocałunek żelaza
4. Znak Kości
5. Zrodzony ze srebra
6. Piętno rzeki
7. Żar mrozu
8. Zamęt nocy
9. Dotyk ognia
10. Czas ciszy
11. Klątwa burzy
12. Ślad dymu

[edytuj opis]
Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Po to właśnie są przyjaciele - Powiedziałam mu. - By podnieść cię, gdy jesteś w dołku i kopnąć cię w zad, kiedy tego potrzebujesz."
Dodał: Zielona Dodano: 03 VIII 2011 (ponad 11 lat temu)
+6 -3


"-Musisz wybaczyć rodzicom za zachowywanie się jak rodzice, mimo że ich dzieci nie maja już czterech lat. Jako niepowiązany przykład, kiedy twój ojciec dowie się, że zabrałam cię na spotkanie z obcym nieczłowiekiem, trafi go szlak.
Uśmiechnęła się. -Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić mu na siebie pokrzyczeć, potem się z nim przespać. Mężczyźni wybaczają wszystko dla seksu."
Dodał: Zielona Dodano: 02 VIII 2011 (ponad 11 lat temu)
+2 0


"Pomyśl jaki chcesz osiągnąć cel i zrób co możesz by to dostać."
Dodał: Zielona Dodano: 02 VIII 2011 (ponad 11 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7574-730-0
Ocena: 5.03
Liczba głosów: 15
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
11 X 2010 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają