[edytuj autora]

Alicja Skirgajłło

Zdjęcie Alicja Skirgajłło
Alicja Skirgajłło, urodzona 11 marca 1986 roku w Wałbrzychu w województwie Dolnośląskim. Ukończyła Studia pierwszego stopnia Pedagogiki Resocjalizacyjnej W Wałbrzychu na Uczelni im. Angelusa Silesiusa. Obecnie pracująca na stanowisku kontrolera jakości części samochodowych w firmie Dongseo Display Poland W Biskupicach Podgórnych. Rozwódka i szczęśliwa matka ośmioletniej córki.

Cechuje ją odporność na stres, odpowiedzialność oraz rzetelność w wykonywanych obowiązkach. Czasami perfekcjonistka, która doprowadza do szału wszystkich w koło. Jak już coś postanowi, tak ma być i koniec. Nie znosi kłamstwa, zazdrości oraz kopania pod kimś dołków. Uważa, że życie jest za krótkie, aby dodatkowo je komplikować i utrudniać.
Uwielbia dobrą książkę, muzykę, film, oraz taniec. Jako dziecko dużo tańczyła, a nawet brała udział w konkursach tanecznych, zdobywając nagrody, wraz z grupą taneczną, w jakiej występowała. Zwariowana, wesoła, ciągle uśmiechnięta, zarażająca śmiechem innych.

Pewnego dnia natrafiła na stronę www.wattpad.com wówczas za namową osób tam poznanych, postanowiła spróbować własnych sił i zaczęła pisać. Do tej pory, w swoim dorobku ma dwanaście opowiadań, a każde z nich, cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników.

Opowiadanie „Prawictwo utracone, biorę Cię za żonę” powstawało w zastraszającym tempie, ponieważ pisanie uzależnia ją. Kiedy zacznie, nie potrafi przestać. Użytkownicy paro krotnie namawiali ją, aby spróbowała wydać treść teksu. Pewnego dnia zmotywowała się i postanowiła spróbować swoich sił.

Na swoim koncie nie posiada książek, które znajdowałyby się na półkach handlowych. Żywi nadzieję, że jej pierwszą debiutancką książką będzie historia Maćka i jego zwariowanego kuzyna Alana w książce „Prawictwo utracone, biorę Cię za żonę”.

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

Do książek tego autora nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Miravelle
06 X 2019 (ponad 3 lat temu)

Statystyki pisarza

21 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają