Wroga Miłość. Part 2

Recenzja książki Wroga miłość. Part II
Nie mogłam się doczekać drugiej części wiec z ogromną przyjemnością powróciłam do świata Adeline oraz Damiona.

Adeline przetrzymywana w jakieś piwnicy straciła już rachubę czasu. Nie może uwierzyć, że Damion ją wydał w łapska Evana. Natomiast Damion na początku nie wie gdzie zaginęła ukochana jednak po jakimś czasie zostaje zaprowadzony do piwnicy, w której jest Adeline, dla niepoznaki, że coś do niej czuje uderza ją w twarz.

Główna bohaterka nie może uwierzyć w to, co się stało. Ona liczyła na to ze to jej ukochany ją uwolni a on ją spoliczkował. Jednak ktoś pomaga Adeline w ucieczce i karze ukryć się jej w Londynie. Tam dziewczyna staje się Ann o zielonych oczach i czarnych włosach. Pewnego dnia w klubie spotyka Aarona (brata Damiona), a w jej głowie rodzi się okrutny plan zemsty, który poróżni braci.

Czy Adeline zrealizuje swój plan?
Czy O’Donnelowie odnajdą uciekinierkę?
Co z miłością Damiona i Adeline?
I na koniec czy jest możliwe coś, co połączy dwie rodziny mafii?

Gdy tylko skończyłam pierwsza część nie mogłam się doczekać drugiej. W tym tomie główna bohaterka przechodzi przeminę, staje się samodzielną kobietą, która stara się twardo stąpać po ziemi. Jednak nie potrafi zapomnieć o ukochanym, który ją tak okrutnie potraktował. Jednak postanawia się na nim zemścić i szykuje dla niego niemiłą niespodziankę.

Damion natomiast nie potrafi przeciwstawić się ojcu i ciągle myśli o Adeline. Jego matka stara się go wyswatać z córka znajomej, jednak on nie bardzo jest zainteresowany związkiem z kimś innym niż Adeline. Jednak ojciec ma dla niego robotę w Londynie, a tam Damion postanawia zakończyć zleconą mu sprawę a następnie odnaleźć miłość swojego życia.

Zarówno pierwsza jak i druga część czyta się bardzo szybko. Z każdą kolejną stroną chce się więcej i więcej. Jednak moim zdaniem drugi tom wypadł troszeczkę gorzej od pierwszego, ale dosłownie minimalnie. Może to przez to, iż główna bohaterka w tej części była zupełnie inna Adeline niż ta z pierwszego tomu? Nie wiem. Jednak nie zmienia to faktu, iż obie książki gorąco polecam. Świat mafii, wielka miłość i wiele przeciwności wróży nic innego jak niezapomnianą historię.
Dodał:
Dodano: 15 X 2019 (8 miesięcy temu)
Komentarzy: 0
Odsłon: 39
[dodaj komentarz]

Komentarze do recenzji

Do tej recenzji nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Autor recenzji

Imię: Karolina
Wiek: 27 lat
Z nami od: 13 II 2019

Recenzowana książka

Wroga miÅoÅÄ. Part IION – miał ją zabić. ONA – miała być jego wyczekiwaną nagrodą po latach poszukiwań. Stało się jednak coś, czego żadne z nich nie przewidziało. Pojawiło się UCZUCIE. Największym koszmarem dla Adeline jest Evan. Dziewczyna wpada w jego łapy, ale dzięki niespodziewanej pomocy ucieka i ukrywa się. Pytanie co teraz… Czy Damion nadal chce jej śmierci? Tym razem problem tkwi jednak w tym, że prócz niego...

Ocena czytelników: 5.5 (głosów: 1)
Autor recenzji ocenił książkę na: 5.5