Finał akcji Blogerzy Książki Piszą

Antologia opowiadań Szkice z życia to e-book wydany w ramach akcji Blogerzy Książki Piszą. Inicjatorkami tego wydarzenia są autorki dwóch blogów – Krainy Czytania oraz Książek Zbójeckich. To właśnie one zachęciły osoby tworzące na co dzień blogosferę do sięgnięcia za pióro i napisania opowiadania. Nadesłane teksty ukazały się w nowatorskiej formie e-booka, dostępnej dla każdego odbiorcy!

Szkice z życia to niezwykły zbiór opowiadań, dla których inspiracją stało się samo życie. Wydawać by się mogło, że to banalny motyw – a jednak każdy tekst jest dowodem na to, że życie może zaskakiwać i jest nieprzebraną skarbnicą inspiracji. E-book dostarcza wielu emocji, wzruszeń, miesza świat realny ze strefą marzeń. Blogerzy zaskakują wnikliwą obserwacją świata i umiejętnością kreacji postaci, fabuły i motywów.Każdy czytelnik będzie miał szansę odnaleźć w antologii samego siebie, swój sposób okazywania zwyczajnych i niezwyczajnych uczuć. Autorzy zapraszają do świata, który tylko pozornie jest nam dobrze znany. Z pewnością zaskoczy i skłoni do refleksji...

W antologii znajduje się dwadzieścia siedem opowiadań, każde innego autorstwa. E-book został wydany nakładem wydawnictwa RW2010.

Wszystkie szczegóły oraz najnowsze doniesienia znajdują się na oficjalnej stronie e-booka, na którą dostać się można po kliknięciu na okładkę książki widoczną powyżej.
Dodał: BARMAN2005 26 V 2012 (ponad 9 lat temu)

Subskrypcja email

Jeśli chcesz otrzymywać mailem informacje o nowościach w wortalu zapisz się na newsletter.