START Książka literatury faktu.

majn | Utworzono: 08 VII 2016, 23:14:25 (ponad 4 lat temu)
Kiedy przesłałem materiał "Czarna biel" do pierwszego Wydawcy otrzymałem odpowiedź, że w opinii Wydawnictwa tekst bardzo dobrze „się czyta”, a to zapewne najważniejsza informacja dla Autora.
Już na samym początku da się zauważyć, że doskonale posługuje się Pan stosownym do tematyki słownictwem, co świadczy o dobrym przygotowaniu Autora do napisania takiego tekstu. Jest to materiał pełen merytorycznych elementów, co przede wszystkim pozwala czytelnikowi przenieść się do rzeczywistości, którą Pan zaprezentował. Jest to doskonały zabieg i udaje się tylko nielicznym. Ale przede wszystkim jest to przejmująca historia, która w postaci książki może i powinna ujrzeć światło dzienne.

Jak myślicie ile czasu upłynęło do wydania tej pozycji?
Odp: 2, Odsłon: 1098, Ostatni post: ponad 4 lat temu przez majn

Odpowiedzi do tematu

Wszystkich odpowiedzi: 2

kornelia18 | 21 IX 2016, 19:54:53 (ponad 4 lat temu) +0 -0 | 1#
Myślę,że sporo.Ja czytałam ostatnio "Klawisz" ,też super książka,to wstrząsający reportaż o więźniach osadzonych w przepełnionych celach, często zapomnianych przez władze, oraz o funkcjonariuszach zobowiązanych do ich nadzorowania.Kupiłam ją na http://www.motyleksiazkowe.pl/literatura-faktu/28566-klawisz... jest btam dużo więcej książek z literatury faktu i nie tylko.
majn | 26 IX 2016, 15:06:45 (ponad 4 lat temu) +0 -0 | 2#
Zgadza się. Jak to określił niedawno redaktor prowadzący ze mną wywiad na antenie radia, literatury faktu spoglądającej na ten sam temat z różnych stron, jest na tyle dużo, że straciła ona na znaczeniu i tym samym zainteresowaniu czytelników. To też może wpływać na decyzje wydawców, którzy są nieskorzy do wydawania tego typu pozycji. A to już krok do kształtowania naszej historii jedynie przez opinię historyków, gdzie zwykły człowiek jest raczej tłem. A przecież wielu chciałoby poznać zachowania, emocje oraz decyzje zwykłych ludzi, by wyciągnąć dla siebie konkretne wnioski. Chyba, że tak nie jest?


Wszystkich odpowiedzi: 2

Grupa: Co proponujecie?

Co proponujecie? Dla wszystkich, którzy nie wiedza co wybrać. Jaką książkę kupić? Jaką podarować?
Typ grupy: Otwarta
Dołączenie: każdy może dołączyć
Założyciel: Konstancja
Utworzono: 07 IV 2011, 20:51:41
(ponad 9 lat temu)
Kategoria: Literatura (grup: 45)
Tematów: 6
Członkowie: 50 (pokaż członków grupy)

Dyskusję obserwują

Użytkownicy obserwujący dyskusję (2):

Informacja podświetlona na zielono oznaczają, że użytkownik widział wszystkie nowe posty w tym temacie. Natomiast informacja czerwona oznacza, że jeszcze nie czytał najnowszych postów.

przeczytał
majn
nie czytał
kornelia18

Menu

Szukaj. Aby znaleźć grupę lub temat wybierz jedną z kategorii poniżej, a nad listą grup/tematów będzie widoczne pole wyszukiwania.
START: Kategorie grup

Nowe grupy dyskusyjne
    - Nowo dodane tematy
    - Nowe wypowiedzi w tematach

Ranking tagów opisujących grupy