START zamknięty Konkurs: Wojna w Jangblizji. W Tamtym Świecie

BARMAN2005 | Utworzono: 21 XII 2012, 23:50:34 (ponad 8 lat temu)
Wydawnictwo Poligraf jest sponsorem nagrody: "Wojna w Jangblizji. W Tamtym Świecie" - Agnieszka Steur.

Więcej informacji o książce:
http://www.webook.pl/b-42740,Wojna_w_Jangblizji_W_Tamtym_Swi...

Zasady konkursu:
- Do wygrania są 3 egzemplarze książki: "Wojna w Jangblizji. W Tamtym Świecie" - Agnieszka Steur.
- Zadanie konkursowe: Pochwal się swoim postanowieniem noworocznym, a następnie je zrealizuj!*
- Konkurs trwa od 21.12.2012 do 12.01.2013 włącznie.
- W konkursie mogą brać udział tylko osoby mieszkające na terenie Polski.
- Po wyłonieniu laureatów otrzymają oni email o wygranej. Jeśli w ciągu 3 dni laureat nie potwierdzi chęci odebrania nagrody przepada ona na rzecz innej osoby lub organizatora konkursu.

* - nie obiecujemy, że nie będziemy sprawdzać
(wypowiedź modyfikowana: 14 I 2013, 11:28:53)
Odp: 29, Odsłon: 9088, Ostatni post: ponad 7 lat temu przez BARMAN2005

Odpowiedzi do tematu

1 2  > | Wszystkich odpowiedzi: 29

aniasz2423 | 22 XII 2012, 11:28:12 (ponad 8 lat temu) +11 -0 | 1#
Moje postanowienie noworoczne? Miałam się nim nie chwalić, ale być może jak napiszę tutaj to będzie większa motywacja do jego realizacji Obiecałam sobie, że od nowego 2013 roku będę bardziej starała się słuchać innych a nie tylko mówić i mówić. A czemu? Bo wiem, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt i realizacji postawionych sobie uprzednio celów na nowy rok
(wypowiedź modyfikowana: 22 XII 2012, 11:29:11)
Zaaraza | 22 XII 2012, 14:48:38 (ponad 8 lat temu) +11 -0 | 2#
Moim postanowieniem noworocznym jest nie zostawiać niedokończonych spraw. Moim przekleństwem jest to, że coś zaczynam, potem zaczynam coś nowego, a to pierwsze zostaje zepchnięte na bok i czasami jest nigdy nie dokańczane. A więc chce się tego oduczyć i wierzę, że mi się uda
katie157 | 22 XII 2012, 16:54:23 (ponad 8 lat temu) +7 -0 | 3#
Od nie pamiętam kiedy obiecywałam sobie, że wraz z początkiem nowego roku przechodze na dietę. W tym roku bedzie inaczej- nie myslę nawet o takim postanowieniu A więc mam zamiar sie zmienić chociaz troszeczkę, gdyż moją wadą jest zbyt szybkie przywiązywanie się do ludzi, którzy jak to w zyciu bywa odchodzą i potem tylko ja na tym cierpię. Chcę się w sobie spiąć i zanim kogoś naprawdę polubię to chce go poznać, mam nadzieję, ze mi się to uda, nie wiem w jakim stopniu, ale zawsze to będzie jakas poprawa Może wam to się wydać głupie, ale ja na serio zamierzam to postanowienie zrealizować
(wypowiedź modyfikowana: 22 XII 2012, 16:54:43)
Effa17 | 23 XII 2012, 10:21:26 (ponad 8 lat temu) +5 -0 | 4#
Moim postanowieniem noworocznym jest poświęcanie więcej czasu rodzinie, przyjaciołom i nauce. Pragnę spędzać jak najwięcej czasu z osobami ważnymi dla mnie. Chciałabym ich lepiej słuchać itd. A co do nauki....pragnę na koniec II klasy liceum mieć średnią około 4.77, dlatego mam zamiar więcej czasu poświęcać nauce. Jak dotąd wszystko idzie po mojej myśli w spełnieniu tych postanowień.
(wypowiedź modyfikowana: 23 XII 2012, 10:23:50)
aleksandra31 | 23 XII 2012, 11:14:09 (ponad 8 lat temu) +5 -0 | 5#
Moim postanowieniem noworocznym jest kontynuowanie poprzedniego postanowienia. W zeszłym roku postanowiłam, że w roku 2012 odnajdę spokój.Spokój w sobie i w moim otoczeniu. Myślę, że udało mi się w tym roku, lecz pragnę więcej, jeszcze więcej spokoju. Nie chce ciszy wokół mnie, czy nudy. Chodzi mi o spokój jak już wyżej napisałam w sobie, chce dążyć do odnalezienia zgody z samym sobą, ze swoimi zasadami.W tym roku chce dojrzeć,dorosnąć i pielęgnować moje prywatne szczęście. Chce postępować w taki sposób, aby być pewną, że w pełni zasługuje na to, czym jest obdarowywana.
Carolinexd | 23 XII 2012, 11:52:15 (ponad 8 lat temu) +6 -0 | 6#
Moje postanowienie? Chociaż nie narzekam na swoje życie to uważam, że mogłabym je trochę poprawic... Po pierwsze chciałabym poświęcac więcej czasu dla przyjaciół, których w tym roku trochę zaniedbywałam. Po drugie chciałabym trochę poprawic swoje oceny, bo naukę w tym semestrze totalnie olałam, ale moim najważniejszym postanowieniem jest pokonac moje ogromne lenistwo, które spowodowało słabe oceny jak również rzadkie spotkania z przyjaciółmi. Sama nie wiem czy wytrwam w tym postanowieniu, ale jak na razie mam ogromną motywację, więc wierzę, że mi się uda. Życzę wszystkim wytrwałości i powodzenia w swoich postanowieniach.
kajusiaozim | 25 XII 2012, 14:32:29 (ponad 8 lat temu) +6 -0 | 7#
Moim postanowieniem noworocznym jest znalezienie pracy
fantasmagoria | 25 XII 2012, 18:53:51 (ponad 8 lat temu) +6 -0 | 8#
Zwykle miałam bardzo wiele postanowień noworocznych, które jak dotąd były tylko pustymi słowami. Jednak tym razem jest inaczej. Posiadam tylko trzy postanowienia których realizacja jest dla mnie niezwykle ważna, które pomogą mi odmienić coś w moim życiu, sprawią że poczuje się szczęśliwsza.
Po pierwsze chcę więcej czasu spędzać z moja rodziną, w szczególności z babcią do której mam spory kawałek drogi i nie zawsze znajduje czas i chęć by ją odwiedzić czego bardzo żałuje. Po drugi zamierzam odciąć się od wszechogarniającego mnie pustostanu i powrócić do moich pasji, jakimi są malarstwo, pisanie i jazda konna chcę zatracić się w nich i znów czerpać przyjemność z wykonywania tych czynność. Po trzecie zamierzam w końcu porządnie wziąć się za naukę języka japońskiego, zaczęłam już w czerwcu ale wciąż uparcie to odwlekam.
Wiem, że czeka mnie pracowity rok i będzie to sprawdzian mojej silnej woli, ale czuje, że jestem na to gotowa.
(wypowiedź modyfikowana: 25 XII 2012, 18:58:38)
Scarlet165 | 26 XII 2012, 15:31:53 (ponad 8 lat temu) +6 -0 | 9#
Mam tylko jedno postanowienie noworoczne i mam wielką nadzieję, że tym razem uda mi się go dotrzymać.
Chciałabym przestać przejmować się tym, co pomyślą o mnie inni i wkońcu robić to co chce, a nie to czego się po mnie oczekuje.
radek271 | 26 XII 2012, 20:36:45 (ponad 8 lat temu) +7 -0 | 10#
W przeszłości, a raczej rzec by można, że w bardzo odległej przeszłości moje postanowienia noworoczne wyglądały dość trywialnie.
Tak np. pierwszym moim postanowieniem, które jestem w stanie, w tej chwili sobie przypomnieć, było zebranie do pierwszego stycznia następnego roku gotówki w wysokości co najmniej 1000 zł.
Zdarzenie to miało miejsce, kiedy alternatyw na zarobek dla mnie nie było zbyt wielu. Moim głównym źródłem dochodu były urodziny i imieniny (niestety wypadające w tym samym czasie) oraz zbieranie owoców w sadach podczas wakacji. Zadanie było trudne, ale jak ja już sobie coś zaplanuję, to choćby po trupach, dam radę. I dałem, a miałem w tym czasie chyba 14 lat. Uzbierałem nieco ponad 1200 zł, wykonując dodatkowo różne drobne prace dla innych i po cichu też za innych (wiecie o co chodzi;)).
Nie co roku stawiałem sobie jakiś cel do wykonania, ponieważ zawsze byłbym zobowiązany go wypełnić. Z czasem moje postanowienia stawały się też mniej materialne, dorastałem i coraz bardziej zaczynałem rozumieć otaczający mnie świat.
Pewnego roku postanowiłem, żeby nie ulegać więcej presji stawianej przez rodziców. Oni to nazywają buntem młodzieńczym, ja częściowym odcięciem pępowiny rodzicielskiej. W następnym roku dołożyłem do tego samego worka postanowienie, że nigdy nie zrobię niczego wbrew sobie. W kolejnym, że nikomu nie będę się podlizywać, aby zdobyć jego przyjaźń, sympatię, czy też pracę. Te trzy postanowienia traktuję jak przykazania na całe życie i mam nadzieję nigdy ich nie złamać. Pierwszego stycznia 2012 roku postanowiłem, że zacznę czytać książki. Może nie uwierzycie, ale przedtem unikałem książek jak ognia, a te dobrowolnie przeze mnie przeczytane można by policzyć na palcach obu rąk. Nie postanowiłem ile tych książek ma zostać przeczytanych, po prostu, postanowiłem, że zacznę, tak jak palacz postanawia, że przestanie palić ale nie wie ile czasu mu zajmie całkowite odcięcie się od nałogu. Udało mi się zaliczyć około 45 pozycji . Postanowiłem przytoczyć te przykłady, aby uświadomić Wam, że zawsze dotrzymuję postawionego przed sobą celu i również w tym roku nie będzie odstępstwa od tej reguły. Otóż postanowiłem, iż jeżeli przeżyję koniec świata od początku 2013 roku zaczynam pisać moją pierwszą książkę. Oczywiście nie zakładam sobie żadnych szczegółowych wytycznych, gdyż czułbym się wtedy ograniczany, a tego bardzo nie lubię. Jestem pewien, że w rok jej nie napiszę, ale na pewno będę mógł Wam jakieś dowody przedstawić, że to co teraz piszę to nie ściema, tylko poważna, oficjalna deklaracja.
Pozdrawiam wszystkich Webook'owców i życzę spełnienia Waszych postanowień na nowy rok.
Nathalie | 27 XII 2012, 12:38:39 (ponad 8 lat temu) +4 -2 | 11#
Moim postanowieniem noworocznym będzie próba stworzenia ciepłego rodzinnego domu, odnalezienia się w roli dobrej gospodyni i żony. Może zabrzmi to trochę dziwnie, ale temat jest mi zupełnie obcy, a ponieważ niedawno wyszłam za mąż z nowym rokiem postanawiam zainwestować mój czas i uwagę na tworzenie „ciepłego gniazdka”. W drodze wyliczanki interesują mnie zarówno pojedynczo jak i razem miedzy innymi : gotowanie, pieczenie ciast, dbanie o porządek, wyjścia tylko w dwoje, wspólna herbata po pracy i oczywiście czas na relaks z książką. Biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory nie lubiłam gotować, a porządek w stanie panieńskim niewiele miał wspólnego z prawdziwym porządkiem, postanowienie to jest bardzo poważne i od jutra już przejdę do jego realizacji.
Tiim | 27 XII 2012, 15:33:31 (ponad 8 lat temu) +7 -0 | 12#
Zgodnie z sentencją 'jeśli chcesz otrzymać coś od drugiego człowieka, najpierw sam go tym obdaruj", chcę pokochać by kochanym być
Lojtkowa | 27 XII 2012, 15:47:51 (ponad 8 lat temu) +5 -0 | 13#
Wiecie i o czym marze i czego bym w końcu chciała dokonać, bardzo bym chciała przytyć. nie, nie śmiejcie się to wcale nie takie proste ja jem, na prawdę, ale mam tak doskonałą przemianę materii ze szybko wszystko zrzucam ;p
ale to już dla mojego zdrowia przydałoby się przytyć chociaż do 50 kg. Mam 158cm wzrostu i 43kg wagi no i 20 lat, a wiecie co wyglądam na 15. Mam nadzieje, że moja odp za rok będzie brzmieć "mam 158 cm wzrostu i ważę 50 kg no i mam 21 lat i wyglądam seksownie jak na swój wiek " Trzymajcie kciuki )
kamilka257 | 27 XII 2012, 17:41:22 (ponad 8 lat temu) +4 -0 | 14#
Nie mam "noworocznych postanowień" sensu stricto, bo większa jest wtedy pokusa by je złamać ("do końca tygodnia nie zjem ani jednej czekoladki!" - następnego dnia "oj, tylko jedną", wiecie o czym mówię). Mam generalną wizję co chcę zrobić w 2013 roku i będę do niej dążyć - pozaliczać wszystkie egzaminy, więcej czytać, zaliczyć praktykę, zwiedzić jakieś miejsce, w którym jeszcze nie byłam. Tyle.
Arlej | 27 XII 2012, 17:59:16 (ponad 8 lat temu) +4 -0 | 15#
Postanowienia noworoczne... Ciężka sprawa jak dla mnie, ponieważ rzadko spełniam rzeczy, które sobie postanowię. No chyba że te zaplanowane, skrupulatnie pozapisywane na kartach podręcznego kalendarzyka, który zawsze noszę przy sobie.
Dlatego z reguły nie praktykuję żadnych postanowień. (bojąc się przed ich szybkiego nieuchronnego złamania)
Jednakże w tym roku, a konkretnie kilka dni temu przypadkiem natrafiłam na stronę dotyczącą ćwiczeń Cardio. Zważywszy na moją kondycję godną pożałowania pomyślałam że może warto byłoby zacząć takie treningi. Nie trzeba wiele, tylko pół godziny dziennie, zaraz po przebudzeniu.
Biorąc jednak pod uwagę moje lenistwo nie wiem czy będzie mi się chciało na tyle systematycznie i wytrwale ćwiczyć. Stąd postanowienie noworoczne, no bo kiedy, jeżeli nie w Nowym Roku jest idealny czas na rozpoczęcie takiego trybu życia?


1 2  > | Wszystkich odpowiedzi: 29

Grupa: Oficjalna grupa webook.pl

Oficjalna grupa webook.pl Organizujemy tutaj konkursy. Jest to także grupa, w której można zgłaszać pomysły odnośnie portalu webook.pl. Tutaj zgłosisz nam duplikaty książek lub autorów. Możecie tutaj śmiało pisać o waszych spostrzeżeniach odnośnie projektu webook.
Typ grupy: Otwarta
Dołączenie: każdy może dołączyć
Założyciel: Artur
Utworzono: 06 IX 2009, 21:16:29
(ponad 11 lat temu)
Kategoria: Pozostałe (grup: 9)
Tematów: 86
Członkowie: 436 (pokaż członków grupy)

Dyskusję obserwują

Użytkownicy obserwujący dyskusję (17):

Informacja podświetlona na zielono oznaczają, że użytkownik widział wszystkie nowe posty w tym temacie. Natomiast informacja czerwona oznacza, że jeszcze nie czytał najnowszych postów.

przeczytał
BARMAN2005
nie czytał
aniasz2423
przeczytał
Zaaraza
przeczytał
Effa17
przeczytał
aleksandra31
przeczytał
Carolinexd
przeczytał
fantasmagoria
przeczytał
Scarlet165
przeczytał
radek271
nie czytał
merka98
przeczytał
nefilim07
przeczytał
Elisabeth
nie czytał
Dizzy
nie czytał
yochana
przeczytał
natanna
przeczytał
siialala
nie czytał
plusssik

Menu

Szukaj. Aby znaleźć grupę lub temat wybierz jedną z kategorii poniżej, a nad listą grup/tematów będzie widoczne pole wyszukiwania.
START: Kategorie grup

Nowe grupy dyskusyjne
    - Nowo dodane tematy
    - Nowe wypowiedzi w tematach

Ranking tagów opisujących grupy