Kup książkę [edytuj książkę]

MMA Fighter: Szansa

Poznajcie Liv Michaels

Może i minęło siedem lat, ale nadal wszędzie go poznam. Jasne, dorósł, dojrzał, ma mięśnie we wszystkich właściwych miejscach, ale jego urzekające niebieskie oczy i zarozumiały uśmiech są dokładnie takie, jak zapamiętałam. Mimo że wolałam o nich zapomnieć.

Liv Michaels jest o krok od sukcesu. Mądra, zdecydowana kobieta, którą zaledwie tygodnie dzielą od wylądowania w pracy, o której marzyła od lat. Czas wyleczył stare rany, nawet jej złamane serce, które zostało zmiażdżone przez jej pierwszą miłość.


Poznajcie Vince'a Stone’a

Kobiety kochają wojowników, szczególnie tych dobrych. Szczęśliwie dla mnie jestem cholernie dobry. Ale istnieje jedna kobieta, która nie jest mną zainteresowana. No dobra, przynajmniej już nie.

Vince „Niezwyciężony” Stone jest fantazją każdej kobiety… silny, seksowny, pewny siebie i całkowicie pod kontrolą. Dorastając w otoczeniu chaosu, nigdy nie miał okazji poznać, czym jest zbytnie przywiązanie. Sądzi, że miłość pociągnie cię na samo dno. Uwielbia kobiety, traktuje je dobrze, stawia ich potrzeby przed własnymi... przynajmniej na okres nocy. Wraz z nadchodzącą największą życiową walką, jego uwaga powinna być całkowicie skupiona na treningu.

Kiedy los ponownie złącza Vince'a i Liv, nie można zaprzeczyć, że między nimi nadal istnieje chemia. Ale czy Vince może wymazać stare rany z ich przeszłości i zostawić je za sobą? A może zamiast tego Liv go zrani?


Seria MMA Fighter

1. Walka
2. Szansa
3. Przebaczenie

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2017
ISBN: -
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: klaudusia15love
07 IX 2014 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają