[dodaj odpowiedź]

Temat: "wrażenia???"

Dodano: 05 I 2016, 17:35:39 (ponad 5 lat temu)
Od czego by tu zacząć? Ta książka wzbudziła we mnie wiele emocji, od skrajnego oburzenia, do łez, które ciężko u mnie wywołać. Czuje lekki chaos względem niej, współczułam głównej bohaterce gdyż była gnębiona w szkole przez stado boranów, na których czele stał jak się okazuje jej były przyjaciel a w dodatku sąsiad. Ciężko jest unikać swego prześladowcy, skoro mieszka zaledwie dom obok.
Nienawidziłam go od samego początku, tak jak i jego pobratymców. Tatum okazała się być jednak łatwowierna, dzięki temu zasłużyła na moją złość, KC to owca w wilczym przebraniu, tu zwana przyjaciółką. Jared, mogłabym go opisać takimi słowami, że skasowali by moją wypowiedź a wiec się powstrzymam. Jedyne co napisze to, to, że jego tłumaczenia do mnie nie docierają i jestem ciekawa jak będzie wyglądała druga książka. Jest pisana z jego perspektywy bardziej przekona mnie do niego.
Wszystkich odpowiedzi: 0

Odpowiedzi do tematu

Do tego tematu nie dodano jeszcze ani jednej odpowiedzi.

Dyskusja do książki

DrÄczyciel
Dręczyciel
Penelope Douglas

Mam na imię Tate. Chociaż on mnie tak nie nazywa. Nigdy nie odezwałby się do mnie tak nieformalnie, jeśli w ogóle. Jesteśmy sąsiadami, a kiedyś byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Ale potem, pewnego lata, odwrócił się ode mnie i wziął sobie za misje spieprzenie mego życia przy każdej okazji. Byłam upokorzona, odcięta od reszty i plotkowało o mnie całe liceum. Wraz z upływem czasu, jego wyskoki i plo...

Ocena czytelników: 5.23 (głosów: 13)

[obserwuj]Obserwują

Użytkownicy podświetleni na zielono obserwują dyskusję i przeczytali najnowsze odpowiedzi do tego tematu.

kasia1603przeczytał