Poród nie taki straszny

Recenzja książki Rodzić można łatwiej
Poród to moment w życiu, którego większość z nas kobiet się obawia. Przyszłe marki maja wiele obaw i wątpliwości jak się do niego przygotować.
Z odsieczą nadchodzi dr Izabela Dembińska. Doktor Izabela jest dyplomowaną położną. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc przyszłym matkom oswoić się z tym owianym legendami tematem.
A trzeba przyznać że robi to w niezwykle ciekawy, ale i przystępny sposób.
W kolorowej książce „Rodzić można łatwiej” znajdziemy mnóstwo informacji na temat tego jak poród pod względem fizjologicznym przebiega, o tym jak poradzić sobie z narastającym bólem, jak współpracować z położną, jak ćwiczyć w ostatnim trymestrze ciąży, ale również o szybszym powrocie do formy po nim.
W książce znajduje się również miejsce na nasze prywatne notatki.
Jest to ważna i potrzebna ksiązka.
Polecam przeczytać ją przyszłym matkom, które obawiają się połogu. Ta ksiązka pozwoli im wyciszyć myśli i przygotować się mentalnie i fizycznie.

Dziękuję za możliwość przeczytania portalowi Czytam Pierwszy
Dodał:
Dodano: 16 V 2019 (3 miesięcy temu)
Komentarzy: 0
Odsłon: 20
[dodaj komentarz]

Komentarze do recenzji

Do tej recenzji nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Autor recenzji

Imię: nie podano
Wiek: 26 lat
Z nami od: 02 IV 2019

Recenzowana książka

RodziÄ można ÅatwiejTo pierwszy taki poradnik w Polsce. Doświadczona położna i specjalistka z zakresu bezpiecznego treningu w ciąży pokazuje w nim jak przygotować się do porodu łącząc ciało, umysł i całą logistykę. Przeprowadza nas przez ciążę i poród pod kątem fizjologicznym, emocjonalnym i fizycznym. Udowadnia, że to ostatecznie dziecko, decyduje jak chce przyjść na świat i że warto mu zaufać. Chce pokazać na ile w...

Ocena czytelników: - (głosów: 0)