Piękna książka dla najmłodszych

Recenzja książki Filip, lis i magia słów
Według mnie najlepsza książka dla dzieci, to taka która uczy i pokazuje ważne rzeczy i wartości. Ta książka zdecydowanie taka jest! Autorka w piękny sposób przemyca w niej, to co w życiu powinno być ważne i jak powinno się traktować ludzi dookoła. Dziecko poprzez zabawę poznaje ważne rzeczy i uczy się życia! Wszystko z humorem, zabawą i okraszone pięknymi ilustracjami i postaciami!
Duży plus za rozdział poświęcony rodzicom. Autorka podkreśla tam i wymienia jakie wartości zawarła w tej książce i na co dodatkowo można zwrócić uwagę dzieciom podczas jej czytania. A na sam koniec mamy do przygotowania z maluchem teatrzyk i postaci do wycięcia do niego!
Książka bardzo wartościowa i zdecydowanie z ogromnym przekazem!
Myślę, że będzie ona również wspaniałym prezentem dla naszych najmłodszych. Na pewno się im spodoba. Książka jest piękna i jest to kolejna jej część. Oby pojawiły się i kolejne i oby więcej takich pozycji na rynku dla najmłodszych!
Dodał:
Dodano: 10 II 2019 (6 miesięcy temu)
Komentarzy: 0
Odsłon: 16
[dodaj komentarz]

Komentarze do recenzji

Do tej recenzji nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Autor recenzji

Imię: nie podano
Wiek: 36 lat
Z nami od: 10 II 2019

Recenzowana książka

Filip, lis i magia sÅówFilip wraz z przyjaciółmi przeżywa wiele przygód i staje się coraz bardziej samodzielny. Zapuszcza się w odległe rejony Wielkiego Lasu i tam dowiaduje się rzeczy, których lepiej, żeby jeszcze nie wiedział. Zaniepokojeni rodzice postanawiają nauczyć swoje zajączki dobrych słów licząc, że uchronią one ich dzieci przed złym wpływem. Pewnego dnia Filip znika z oczu rodziny i przyjaciół. Wpada w pułapk...

Ocena czytelników: 4.5 (głosów: 1)