Lista najnowszych zmian w książkach

Lista najnowszych zmian autorów/pisarzy

Nowe cytaty do książek

"-Nico- odezwałem się w końcu- czy ty nie powinieneś siedzieć przy stoliku Hadesa? Wzruszył ramionami. -Formalnie tak. Ale kiedy siedzę sam przy swoim stoliku, dzieją się dziwne rzeczy. W podłodze pojawiają się szpary. Zombi wypełzają i zaczynają przechadzać się po sali. To powoduje spadek nastroju. A ja nie jestem w stanie tego kontrolować. Tak powiedziałem Chejronowi. -A to jest prawda?- zapytałem. Nico uśmiechnął się blado. -Mam zaświadczenie lekarskie. Will podniósł rękę. -Ja jestem jego lekarzem. -Chejron uznał, że nie warto się o to wykłócać- powiedział Nico.- Kiedy tylko siedzę przy stole z innymi ludźmi, jak...no, na przykład tutaj...zombi trzymają się z daleka. Wszyscy są szczęśliwi. Will pokiwał pogodnie głową. -To jest naprawdę dziwne. Nie żeby Nico kiedykolwiek nadużywał swoich mocy, żeby uzyskać coś, czego chce. -Oczywiście, że nie- poparł go Nico."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:33:37 głosy: +0 | -0

"Siedzący przy stole Hermesa Connor Hood uniósł rękę. - Czy to oznacza, że domek Aresa ma wsadzić głowę Appollina do kibla? Sherman Yang przy stole Aresa parsknął. - Nie robimy tego każdemu, Connor. (...) - Dziękuję, Shermanie - kontynuował Chejron - Dobrze wiedzieć, że nie zamierzasz wkładać głowy boga łucznictwa do toalety."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:32:27 głosy: +0 | -0

"Miny pozostałych spoważniały. Kiedy dziecko Aresa mówi coś rozsądnego, to znaczy, że sytuacja jest poważna."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:31:30 głosy: +0 | -0

"Zacząłem ją [gitarę] stroić, ale przerwałem, kiedy zorientowałem się, że Valentina płacze. - To było takie piękne! - Otarła łzę z policzka. - Co to za piosenka? Zamrugałem. - To się nazywa strojenie."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:30:55 głosy: +0 | -0

"Percy zwrócił się do Meg. -A co z tobą? Słyszałem, że nieźle rzucasz workami na śmieci. Masz jakieś inne umiejętności, o którym powinniśmy wiedzieć? Umiesz przyzywać błyskawice? Wybuchać toalety? Meg uśmiechnęła się niepewnie. -To nie jest moc. -Zapewniam cię, że jest - odpowiedział Percy. - Najlepsi herosi zaczynali od wybuchania toalet."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:30:14 głosy: +0 | -0

"-A zatem to prawda. Jesteś całkowicie śmiertelny. Otacza cię aura śmierci, poważne ryzyko śmierci. [...] Will położył dłoń na ramieniu Nica. -Nico, musimy znów porozmawiać o twoich umiejętnościach interpersonalnych. -Ej, ja tylko stwierdzam fakty. Jeśli to jest Apollo i umrze, to wszyscy mamy kłopoty. Will odwrócił się do mnie. -Przepraszam za mojego chłopaka. Nico przewrócił oczami. -Mógłbyś nie... -Wolisz serdecznego przyjaciela? - zapytał Will. - Albo drugą połówkę? -W twoim wypadku to raczej serdeczna irytacja - mruknął Nico."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:29:24 głosy: +0 | -0

"Nie ma nic bardziej tragicznego, niż kochać kogoś z całej duszy i wiedzieć, że ten ktoś nigdy nie odwzajemni tego uczucia."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:28:25 głosy: +0 | -0

"-[Percy Jackson] Wiesz co, ciągle mi się wydaje, że pozabijałem już wszystko, co pojawia się w greckiej mitologii. Ale ta lista zdaje nie mieć końca. - [Apollo] Nie zabiłeś jeszcze mnie - zauważyłem. - Nie kuś."
Serfer dodał: 25 VI 2020, 13:27:55 głosy: +0 | -0

"Lęk przed konsekwencjami to nie powòd, żeby nie podejmować ryzyka, bo konsekwencje mogą być naprawdę świetne, zaskakujące, fajne!"
Nathalie dodał: 24 V 2020, 19:57:42 głosy: +0 | -0

"Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam. Nie mądrzejszych, nie fajniejszych, lecz bardziej szczodrych, hojniejszych oraz takich, którzy potrafią wybaczać. Gdy już ich znajdziesz, doceniaj ich za to czego mogą cię nauczyć i staraj się ich słuchać, kiedy będą mowić coś o tobie, nie ważne jak złe lub dobre by to było. Przede wszystkim jednak ufaj im, co okaże się być najtrudniejszą rzeczą, jednak najlepszą z możliwych."
Serfer dodał: 13 V 2020, 15:55:21 głosy: +0 | -0

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  > >> >| | Wszystkich cytatów: 32580