Wygraj książkę Hyperversum - Cecilia Randall!

Konkurs zakończony!
Mamy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy książki pt. Hyperversum autorstwa Cecilii Randall.


Już teraz możecie zapoznać się z opisem książki.

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Esprit. Książka będzie miała wkrótce swoją premierę i będzie dostępa na stronie wydawcy.


Tymczasem zachęcamy do obejrzenia materiału video i wzięcia udziału w naszym konkursie!
Do wygrania 3 egzemplarze! Jak dołączyć do konkursu?


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w okresie od 13.05.2011 do 10.06.2011 będziesz aktywnie uczestniczył(a) w rozwijaniu naszego katalogu książek. Każda forma aktywności liczy się np. dodawanie nowych/brakujących książek, cytatów, tagowanie publikacji, dodawanie recenzji. Jak można pomóc w rozwijaniu naszej bazy książek? Wystarczy zerknąć na stronę gdzie wyświetlają się wszystkie książki, którym brakuje jakichś informacji. Pod uwagę brana jest każda aktywność związana z książkami, którą później można sprawdzić wchodząc na swoim profilu w link " Aktywność".

Regulamin konkursu
1. Nagrody otrzymają osoby, które wykażą się największą aktywnością w rozbudowie, aktualizacji, uzupełnianiu braków do książek w okresie trwania konkursu.
2. Administratorzy wybiorą spośród najaktywniejszych użytkowników trzech laureatów, których praca zostanie uznana za najowocniejszą. Ocena administratorów będzie jak najbardziej obiektywna i pokierowana faktyczną wartością pracy włożonej w rozbudowę bazy książek.
3. Losowanie nagród odbędzie się dzień po zakończeniu trwania konkursu. Skontaktujemy się z laureatami poprzez email.
4. Za wysyłkę nagród odpowiada sponsor konkursu.