Wygraj książkę Pokuta - Olle Lönnaeus!

Konkurs zakończony!
Mamy dla was konkurs w którym do wygrania są 3 książki pt. Pokuta - Olle Lönnaeus.


Już teraz możecie zapoznać się z darmowym i obszernym fragmentem tej książki, który został zamieszczony na Webooku dzięki uprzejmości sponsora konkursu, wydawcy Rea-sj.pl. Książka swoją oficjalną premierę będzie mieć 16 maja 2011.

Zobacz wywiad z autorem książki.Do wygrania 3 egzemplarze! Jak dołączyć do konkursu?


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w okresie od 29.04.2011 do 09.06.2011 dodasz co najmniej jedno wypracowanie (mogą to być również interpretacje wierszy, plany wydarzeń i inne) na Webook.pl Wypracowania. Z pośród osób, które dodały wypracowania w tym okresie rozlosujemy 3 egzemplarze książki Pokuta - Olle Lönnaeus.
Im więcej dodasz wypracowań tym większa szansa na wygraną. Przykład: Jeśli ktoś dodał trzy wypracowania to szansa, że wylosujemy właśnie tę osobę wzrasta trzykrotnie! Oczywiście wygrać mogą również osoby, które dodały tylko jedno wypracowanie. Wszystko zależy od losowania, które przeprowadzimy 10.06.2011. Po losowaniu skontaktujemy się z użytkownikami, którzy wygrali. Za wysyłkę nagród odpowiada sponsor konkursu, wydawnictwo Rea-sj.pl.


Regulamin konkursu
1. Dodawane wypracowania muszą być Twojego autorstwa. Mogą to być np. wypracowania z polskiego/historii, interpretacje wierszy, zadania z innych przedmiotów. Mogą to być również Twoje prace na studiach: referaty/seminaria itp.
2. Zabronione jest dodawanie wypracowań, których nie jesteś autorem! Plagiat oznacza dyskwalifikację z konkursu!
3. W konkursie nie mogą brać udział administratorzy portalu.
4. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zamieszkałe na terenie Polski.


Aktualnie w konkursie bierze udział osób: 44