Wygraj książkę Krąg Magii: Księga Sandry!

Konkurs zakończony!
Mamy dla was konkurs w którym do wygrania są 3 książki pt. Krąg Magii: Księga Sandry.


Już teraz możecie zapoznać się z darmowym i obszernym fragmentem tej książki, który został zamieszczony na Webooku dzięki uprzejmości sponsora konkursu, wydawcy Initium.pl. Książka swoją oficjalną premierę będzie mieć 23 marca 2011.

Możesz przeczytać wywiad z autorką książki.


Do wygrania 3 egzemplarze! Jak dołączyć do konkursu?


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w okresie od 02.03.2011 do 23.03.2011 dodasz co najmniej jedno wypracowanie (mogą to być również interpretacje wierszy, plany wydarzeń i inne) na Webook.pl Wypracowania. Z pośród osób, które dodały wypracowania w tym okresie rozlosujemy 3 egzemplarze książki Krąg Magii: Księga Sandry.
Im więcej dodasz wypracowań tym większa szansa na wygraną. Przykład: Jeśli ktoś dodał trzy wypracowania to szansa, że wylosujemy właśnie tę osobę wzrasta trzykrotnie! Oczywiście wygrać mogą również osoby, które dodały tylko jedno wypracowanie. Wszystko zależy od losowania, które przeprowadzimy 24.03.2011. Po losowaniu skontaktujemy się z użytkownikami, którzy wygrali. Za wysyłkę nagród odpowiada sponsor konkursu, wydawnictwo Initium.pl.


Regulamin konkursu
1. Dodawane wypracowania muszą być Twojego autorstwa. Mogą to być np. wypracowania z polskiego/historii, interpretacje wierszy, zadania z innych przedmiotów. Mogą to być również Twoje prace na studiach: referaty/seminaria itp.
2. Zabronione jest dodawanie wypracowań, których nie jesteś autorem! Plagiat oznacza dyskwalifikację z konkursu!
3. W konkursie nie mogą brać udział administratorzy portalu.
4. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zamieszkałe na terenie Polski.


Aktualnie w konkursie bierze udział osób: 44