START Premiera książki Jonathana Greya - Sekrety umarlaków

agnieszka3201 | Utworzono: 15 X 2015, 14:24:21 (ponad 5 lat temu)
„Sekrety umarlaków” Jonathana Gray’a to fascynująca książka. Autor próbuje przekonać czytelników, że nasi praprzodkowie stworzyli cywilizację, której zaawansowania jeszcze nie udało się nam w pełni poznać, a tym bardziej dogonić.

Jeśli byśmy potraktowali poważnie i uwierzyli w zebrane świadectwa wszystkich starożytnych narodów, to okazałoby się, że wcześniejsza historia ludzkości była naprawdę pasjonująca. Była to „Złota Era” niezwykle zaawansowanej cywilizacji, era gigantów posiadających przewyższającą nas inteligencję i technologię. Starożytne księgi potwierdzają, że już od dawna ludzie posiadali niezwykłe zdolności.

Co się z tym wszystkim stało? Ówcześni ludzie najprawdopodobniej doprowadzili do zagłady stworzonej przez siebie cywilizacji. Cudem jest jednak to, że pomimo niszczenia śladów i dowodów naszej przeszłości, tysiące rzeczy przetrwało.
Książka jest podzielona na dwie części. W pierwszej, fabularyzowanej, autor pisze o teoriach dotyczących upadku tamtego „Superświata”. Druga zawiera dowody na to, że ów świat istniał.
Polecam „Sekrety umarlaków” i zapewniam, że po lekturze będziecie innymi ludźmi niż w momencie, gdy po raz pierwszy braliście tę książkę do ręki…
Odp: 0, Odsłon: 532, Ostatni post: brak

Odpowiedzi do tematu

Brak odpowiedzi do tego tematu...

Grupa: Premiery książkowe

Premiery książkowe ogólnie o premierach książek, na które czekacie, po które sięgniecie
Typ grupy: Otwarta
Dołączenie: każdy może dołączyć
Założyciel: VanillaEssa
Utworzono: 18 VII 2012, 12:46:19
(ponad 8 lat temu)
Kategoria: Literatura (grup: 45)
Tematów: 6
Członkowie: 27 (pokaż członków grupy)

Dyskusję obserwują

Użytkownicy obserwujący dyskusję (1):

Informacja podświetlona na zielono oznaczają, że użytkownik widział wszystkie nowe posty w tym temacie. Natomiast informacja czerwona oznacza, że jeszcze nie czytał najnowszych postów.

przeczytał
agnieszka3201

Menu

Szukaj. Aby znaleźć grupę lub temat wybierz jedną z kategorii poniżej, a nad listą grup/tematów będzie widoczne pole wyszukiwania.
START: Kategorie grup

Nowe grupy dyskusyjne
    - Nowo dodane tematy
    - Nowe wypowiedzi w tematach

Ranking tagów opisujących grupy