START ebook czy książka papierowa

Serfer | Utworzono: 02 XI 2014, 14:51:48 (ponad 6 lat temu)
Co wolicie, co wam pasuje.
Odp: 3, Odsłon: 832, Ostatni post: ponad 6 lat temu przez extranick

Odpowiedzi do tematu

Wszystkich odpowiedzi: 3

Yankee | 03 XI 2014, 15:14:37 (ponad 6 lat temu) +0 -0 | 1#
Do tej pory zawsze byłam za wersjami papierowymi, ale odkąd jestem na studiach w Wawie i dużo czasu spędzam w komunikacji miejskiej, to jednak wersje mobilne, typu epub na tablety wygrywają z książkami, kilka książek na raz, a waga urządzenia ta sama no i ogółem lżejsza torebka. W domu tylko papier.
Sanai | 09 XI 2014, 12:05:59 (ponad 6 lat temu) +0 -0 | 2#
Oczywiście, że papier, i tylko papier. Przy e-bookach oczy mnie strasznie bolą i nie umiem się skoncentrować i sobie wyobrażać. Poza tym nienawidzę rozwijającej się technologii i modernizacji wszystkiego dookoła. Odnośnie wielu spraw jestem raczej tradycjonalistką, w tym jeśli chodzi o książki. I nieważne, że mogą one mieć i ponad tysiąc stron i być w twardych okładkach, a od pochylania się nad nimi bolą mnie plecy i szyja - książka musi być dla mnie papierowa. Koniec, kropka.
extranick | 10 XI 2014, 16:08:53 (ponad 6 lat temu) +0 -0 | 3#
Ogólnie to oczywiście, że książka, ale z racji, że szkoda mi hajsu na książki, a w bibliotece ciężko dostać jakieś nowsze pozycje, to przerzuciłem się na ebooki, bo są łatwo dostępne i darmowe


Wszystkich odpowiedzi: 3

Grupa: Ulubione gatunki i formy literackie

Ulubione gatunki i formy literackie Chciałbym was zapytać jakie są gatunki i formy literackie w których czujecie się najlepiej. Co wam najbardziej odpowiada, możecie też pisać na jakie problemy poruszane w książkach są wam bliskie. Czy wolicie klasykę, czy literaturę współczesną, ambitną czy byle się coś działo a może jednak styl jest dla was najważniejszy.
Typ grupy: Otwarta
Dołączenie: każdy może dołączyć
Założyciel: Serfer
Utworzono: 08 I 2011, 18:09:23
(ponad 10 lat temu)
Kategoria: Literatura (grup: 45)
Tematów: 9
Członkowie: 54 (pokaż członków grupy)

Dyskusję obserwują

Użytkownicy obserwujący dyskusję (0):

Brak użytkowników obserwujących ten temat.

Menu

Szukaj. Aby znaleźć grupę lub temat wybierz jedną z kategorii poniżej, a nad listą grup/tematów będzie widoczne pole wyszukiwania.
START: Kategorie grup

Nowe grupy dyskusyjne
    - Nowo dodane tematy
    - Nowe wypowiedzi w tematach

Ranking tagów opisujących grupy