Kup książkę [edytuj książkę]

Wystarczy, że jesteś

Weronika jest z natury pesymistką. Nie wierzy w siebie ani w to, że odnajdzie w życiu szczęście i miłość. Zapamiętale czyta "Zmierzch" i skrycie marzy o wielkim, wyjątkowym uczuciu oraz księciu, zbyt doskonałym, by mógł być prawdziwy. Idealny chłopak rodzi się w wyobraźni dziewczyny i żyje w świecie wirtualnym, w prowadzonym przez nią blogu. Czy rzeczywistość może się upodobnić do marzeń?
Najnowsza powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk opowiada o dojrzewaniu do miłości, potrzebie kochania i bycia kochanym, pierwszych rozczarowaniach oraz trudnej drodze do zrozumienia, co jest naprawdę wartościowe.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wielkie namiętności wywołują wielką radość i wielki ból, wszak nic nie trwa wiecznie. Małe radości, te dotyczące dnia codziennego, są łagodnym balsamem dla duszy, podczas gdy szalone emocje są niczym narkotyk: po chwilowym upojeniu przychodzą głód i cierpienie."
Dodał: natalaaa Dodano: 26 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"- Nie możesz się raz zachować jak kobieta? Powiedzieć: Fil, kochanie, jak cudownie cię widzieć! Tęskniłam przez całą noc."
Dodał: natalaaa Dodano: 26 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"Czuję się jak więzień. I co z tego, że dookoła nie ma krat? Kraty są we mnie, w mojej głowie(...) Miłość jako więzienie"
Dodał: natalaaa Dodano: 26 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Osobiście uważam, że to dobra książka dla młodzieży. Pokazuje negatywne i pozytywne strony pierwszej miłości, relacje damsko - męskie. Przede wszystkim książka dla młodych, chociaż... Polecam! ;D
Dodano: 24 VIII 2012, 19:11:24 (ponad 6 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 09 V 2013, 16:14:54 (ponad 6 lat temu)
0 0
Książka po przeczytaniu skłania do przemyśleń: czy dziewczyny naprawdę szukają egoistycznego księcia, który nie odwzajemnia uczuć w taki sposób jak one, czy wolą "nieidealnych", którzy potrafią i kochają jak najmocniej ukochaną .. Dla mnie książka genialna i zachęcam do przeczytania szczególne nastolatki, które są/były zakochane niekoniecznie z wzajemnością
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-10-11735-9
Ocena: 4.83
Liczba głosów: 21
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: natirose
26 XII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają