Kup książkę [edytuj książkę]

Dom sióstr

Wyrafinowana i dramatyczna aż do ostatniej strony; wspaniała książka, która miesiącami nie schodzi z list bestsellerów! Barwna, wielowątkowa powieść, która łączy w sobie historię namiętnego romansu z sagą rodzinną.

Wyjazd na Boże Narodzenie do Yorkshire, krainy wyżynnych torfowisk w północnej Anglii, miał być prezentem urodzinowym i ostatnią próbą uratowania rozpadającego się małżeństwa. Jednak od początku Barbarze i Ralphowi Ambergom nic się nie układa. Już od pierwszej nocy wynajęta przez nich posiadłość Westhill House zostaje odcięta od świata z powodu śnieżycy. Barbara, myszkując po domu, natrafia niespodziewanie na zapiski byłej właścicielki posiadłości, Frances Gray. Ich lektura ożywia niezwykłą historię sprzed pięćdziesięciu lat. Zagłębiając się w aurę miłości, nienawiści, pogardy i tęsknoty za wolnością, Barbara zaczyna poznawać własną duszę i dojrzewa do najważniejszej decyzji. Decyzji, która nie tylko zmieni jej życie, ale będzie zarazem dopełnieniem losu Frances Gray.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 I 2015, 17:27:29 (ponad 4 lat temu)
0 0
"Dom sióstr" to powieść bardzo dobra. Moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Link nie było udane, chociaż nie najgorsze, dlatego też cieszę się, że moje drugie podejście okazało się udane. Pierwsze strony nie specjalnie mnie zaciekawiły, ale wspomnienia Frances Grey pochłonęły mnie. Co do tych zapisków, niektóre wątki były do przewidzenia, gdyż znając już kilka faktów i osoby wymienione w różnych rozmowach można było wszystko łatwo skleić w całość. Na końcu autorka zafundowała mi trochę więcej emocji, co mnie oczywiście cieszy. Jestem tylko trochę zawiedziona zakończeniem. W moim odczuciu cała ta historia prosiła się o więcej wyjaśnień m.in komu został sprzedany "dom sióstr", jaki miał swój dalszy los i co się stało z małżeństwem Barbary i Ralpha. Szczególnie to ostatnie mnie bardzo ciekawiło. Niemniej, mimo wad nie uważam czasu za stracony. Polecam.
Oceniam książkę na: 4.5
Dodano: 27 IX 2013, 14:56:58 (ponad 5 lat temu)
0 0
CZYTAĆ ... czytać, czytać... rewelacyjna książka od samego początku, po ostatnie strony. natknęłam się na nią przypadkiem a wciągnęła mnie tak iż świat przestał istnieć... i to mówi samo za siebie
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-7391-267-3
Ocena: 5.42
Liczba głosów: 13
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: alibali
22 XII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają