Kup książkę [edytuj książkę]

Wolność

Jake Grafton otrzymuje wstrząsającą, wiadomość od superszpiega Jake'a Janosa Illina: rosyjski generał sprzedał cztery głowice nukle arne grupie terrorystycznej Miecz Islamu. Terroryści chcą zdetonować je w USA aby wywołać świętą wojnę między Zachodem a światem muz ułmańskim. Prezydent zleca zadanie odnalezienia głowic nim dojdzie do atomowej zagłady. Grafton wkrótce wpada po szyję w bagno międz ynarodowej polityki między technologicznych miliarderów, żądnych pieniędzy zdrajców, anarchistów i szpiegów. Odkrywa również, że byn ajmniej nie wszyscy terroryści pochodzą z Bliskiego Wschodu. Niektórzy nawet doradzają prezydentowi.
Gra idzie o życie milionów Grafion więc nie przebiera w środkach i ludziach. Jak się okazuje najlepsi siedzą za kratkami i trzeba ic h uwolnić. A zegar odmierza sekundy dzielące świat od Armagedonu.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Anna Modin stała przy drzwiach parterowego budynku w obozie, gdy obie ciężarówki powróciły ze strefy magazynów. Ashruf został w szoferce, a jego towarzysze wyskoczyli z budy, starannie zamknęli jej drzwi i wsiedli do furgonetki. Modin i Pietrow obserwowali w spokoju, jak dwa wozy opuszczają obóz, raz jeszcze mijając nieruchome czołgi, i kierują się ku bramie głównej."
Dodał: dona Dodano: 24 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Niektórzy, z niepojętych powodów, rozkoszują się bólem, który wywołują akty terroru. Są wrogami Ameryki, wrogami zachodniej cywilizacji. Przyszedłem tu dziś właśnie po to, żeby opowiedzieć ci o kilku z nich."
Dodał: dona Dodano: 24 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Fanatycy chcą znieść dominację bogatych państw, wśród których prym wiodą Stany Zjednoczone. Uważają, że walka zradykalizuje muzułmańskie masy i zniszczy świeckie władze w krajach arabskich, które próbują wprowadzać kulturową dwoistość."
Dodał: dona Dodano: 24 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2004
ISBN: 83-7301-516-7
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
28 XI 2009 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają