Kup książkę [edytuj książkę]

W ciemnościach strachu

cykl: Otchłań zła (tom 2)

Co roku w różnych miastach Stanów Zjednoczonych ludzie znikają bez śladu. Julia, którą znaleziono nagą i oskalpowaną, gdy błąkała się po ulicach Nowego Jorku, twierdzi, że wydostała się z piekła i widziała samego diabła. Tymczasem w kościele św. Edwarda ołtarz spływa ludzką krwią... Prowadzący śledztwo młoda policjantka Annabel O’Donnel i były ekspert profilujący Joshua Brolin natrafiają na trop tajemniczej sekty czczącej nowe bóstwo – Kalibana. Jaki cel przyświeca jej wyznawcom? Co się stało z 67 osobami, po których wszelki słuch zaginął, a które zostały uwiecznione na wstrząsających fotografiach? Policja i FBI muszą się zmierzyć z potwornością, która przekracza wszelkie wyobrażenie, z okropieństwami, które mogły się zrodzić jedynie w chorym umyśle szaleńca. Muszą otworzyć drzwi prowadzące do tajemniczego, przerażającego świata… w ciemnościach strachu.

[Sonia Draga, 2006]

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Życie nie jest za darmo - narodziny stanowią pierwszy rachunek, należy zatem płacić wszystkie następne, aby odsunąć jak najdalej ostateczny koniec."
Dodał: Regis Dodano: 02 I 2010 (ponad 10 lat temu)
+2 0


"...sumienie to fałszywe narzędzie tych, którzy rządzą światem, ustanawiając jego prawa i religie."
Dodał: Regis Dodano: 02 I 2010 (ponad 10 lat temu)
+1 0


"Można by sądzić, że wraz z upływem lat przybywa samotnych dusz, tak jakby nadzieja życia potrafiła wzrastać tylko pod tym warunkiem, że samotność zrobi to samo."
Dodał: Regis Dodano: 02 I 2010 (ponad 10 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 I 2020, 19:49:55 (miesiąc temu)
0 0
Panie Chattam - mamy poprawę na 5-. Świetna historia, bardzo dobrze zbudowana, wielowymiarowa i trzymająca w napięciu. Minus za manierę stosowania "filmowych" zagrywek - to się utrzymuje niestety od pierwszego tomu - oraz za postać głównej bohaterki. Tym razem mniejszy niż ostatnio, gdyż nie jest aż tak bardzo denerwująca jak poprzednia. Widzę progres i liczę że się on utrzyma również w tomie trzecim To mnie dziwi, bo z postaciami męskimi autor nie ma większych problemów. Są świetnie wykreowane od początku to końca. Ogólnie polecam, gdyż pomimo tych drobnych niedociągnięć - książkę uznaję za bardzo dobrą.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2006
ISBN: 8389779528
Ocena: 5.32
Liczba głosów: 17
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: belusia
17 III 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają