Kup książkę [edytuj książkę]

Świat według Clarksona 3: Na litość boską!

Książki z serii Świat według Clarksona trafiły już do wielu milionów czytelników. Mimo to wokół nas w dalszym ciągu aż roi się od zatruwających życie absurdów. A to oznacza, że prywatna wojna, jaką Jeremy Clarkson prowadzi z wrogami zdrowego rozsądku, nie została jeszcze wygrana. Nasz bohater powraca więc w wielkim stylu i swoim ostrym piórem rozprawia się z tym wszystkim, co drażni, prze-szkadza i irytuje. Z Części 3. Świata według Clarksona dowiecie się między innymi:

* jak zachować wieczną młodość;
* dlaczego za nadciągający upadek naszej cywilizacji odpowiada YouTube;
* czym należy się kierować, wybierając miejsce na wakacje;
* jakie zwierzę najlepiej (i najtaniej) trzymać w domu;
* czy kobiece pończochy są w stanie zapobiec zdziczeniu mężczyzny;
* na czym polega problem z Ameryką.

Czy wiedzieliście, że Clarkson to najpunktualniejszy człowiek na świecie? A słyszeliście może o jego tajemniczej szafie i jej zawartości? Część 3. Świata według Clarksona to nie tylko kolejny, śmiały i kontrowersyjny manifest filozofii życio-wej miłośnika szybkich samochodów, perkusisty amatora i przeciwnika angielskich pubów. To również pełna humoru i rozbrajających komentarzy lektura, która sprawi, że będziecie pękać ze śmiechu. A gdy już skończycie się śmiać, dojdziecie do wniosku, że... Clarkson rzeczywiście ma rację!

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Możecie mówić, że to nie fair, żeby niektóre dzieci miały łatwiejszy start w życiu niż inne. A ja będę musiał się z wami całkowicie zgodzić. Podobnie, to niezupełnie fair, że niektórzy ludzie rodzą się grubi, brzydcy, są dyslektykami, niepełnosprawnymi, są rudzi, niscy, albo pochodzą z Walii."
Dodał: kamilka257 Dodano: 06 XII 2012 (ponad 5 lat temu)
0 0


"W Wielkiej Brytanii co roku wypisuje się 16 milionów recept na środki nasenne o pełnym działaniu, z których tylko część trafia do Robbiego Williamsa."
Dodał: kamilka257 Dodano: 06 XII 2012 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Ci o wzroście, powiedzmy, 196 centymetrów, są z założenia najinteligentniejszymi, najmądrzejszymi i najbardziej zaawansowanymi istotami ludzkimi, jakie kiedykolwiek widział świat, podczas gdy ci, których wzrost nie przekracza 165 centymetrów, znajdują się gdzieś pomiędzy amebą a małpą, na co jest zresztą mnóstwo dowodów."
Dodał: kamilka257 Dodano: 06 XII 2012 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Insignis Media
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-61428-15-2
Ocena: 4.62
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: bene257
17 XI 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają