Kup książkę [edytuj książkę]

Jadeitowa wyspa

Kyle Donovan wyrwał się z więzów imperium ojca, by spełnić swoje marzenia o wielkiej przygodzie. Jako właściciel firmy Donovan Gems and Minerals pragnie przemierzać świat w poszukiwaniu skarbów. Tymczasem najstarszy brat Kyle'a, Archer, prezes rodzinnej firmy, przydziela mu niezwykle trudne i ważne zadanie... Lianne Blakely, piękna córka wpływowego biznesmena z Hongkongu, jest wybitną znawczynią kamieni szlachetnych. Rodzina Tangów, dla której pracuje, oskarża ją o kradzież bezcennej szaty pogrzebowej Cesarza Jadeitu. I tu spotykają się drogi Kyle'a i Lianne. Zaczyna ich łączyć nie tylko wspólna walka i praca, ale też uczucie... trwalsze i cenniejsze niż starożytny jadeit.

Libros, 2000

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Johnny uczynił znacznie więcej dla swojej nieślubnej, nigdy formalnie nie uznanej córki niż inni ojcowie dla legalnego potomstwa. Nie ponosił odpowiedzialności za to, że Lianne tęskniła za miłością rodziny, która z kolei potrzebowała jej wyłącznie jako eksperta od jadeitów."
Dodał: dona Dodano: 19 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Słuchając, nie wiedział, czy się śmiać, czy płakać, czy też uciec przed tym diabłem, który szeptał tak spokojnie i cicho o zdradzie. A przecież wcale nie musiał być o nic posądzony. Diabeł upatrzył już inną ofiarę."
Dodał: dona Dodano: 19 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Marzenia o pięknie zamknięte w tysiącach odcieni jadeitu: bieli przechodzącej w kolor kości słoniowej, zieleni z odcieniem błękitu, czerwieni połyskującej pomarańczowym blaskiem. Wszystkie te barwy przeistaczały surowe światło w wieczny płomień - ogień duszy."
Dodał: dona Dodano: 19 IV 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Libros
Rok wydania: 2000
ISBN: 83-7227-636-6
Ocena: 6
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
15 XI 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają