Kup książkę [edytuj książkę]

Radio Armageddon

Ta historia dzieje się w Polsce, choć tak naprawdę nie mogłaby się tu zdarzyć. Jest niemożliwa, ale realistyczna. Czworo licealistów urodzonych w 1989 r. zakłada zespół rockowy Radio Armageddon. Uzyskują olbrzymią popularność wśród rówieśników i prowokują zamieszki przeciw systemowi, w którym wszystko jest do kupienia. Nagle znika lider kapeli - Cyprian. Co się z nim stało, czy żyje, czy się znajdzie?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"McDonaldy mnie uspokajają, pomyślałem, generalnie w restauracjach szybkiej obsługi jest coś kojącego, bo one wszystkie są takie same, bez wyjątku, są punktami schronienia dla ludzkości zszokowanej przez zmienność, one głaszczą cię po głowie i przypominają: wszędzie jest bezpiecznie, wszędzie światło latarni ulicznych ma ten sam kolor, parking tę samą powierzchnię, wszędzie ludzie posługują się kluczami, banknotami, bielizną, bronią"
Dodał: oooli88 Dodano: 09 III 2011 (ponad 9 lat temu)
+2 0


"„Nic już się nie wydarzy, bo wszystko jest już przemielone i wykorzystane, wszystko jest screenshotem, każda ideologia, każda myśl i każde działanie, służy produkcji nowego styropianu. Jeszcze nikt nigdy w historii świata nie był tak zniewolony jak my tutaj i teraz – bo jeszcze nikt nie miał przed sobą do wyboru tak szerokiego zestawu bezsensownych działań. Mamy tylko jedno wyjście – wywołać koniec świata”"
Dodał: oooli88 Dodano: 09 III 2011 (ponad 9 lat temu)
+1 0


"Dzisiejsza młodzież uprawia seks w ubraniach. Nie jest w stanie ich zdjąć. Czas na odwyk."
Dodał: oooli88 Dodano: 09 III 2011 (ponad 9 lat temu)
+1 -1

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Wiele słyszałam o tej książce i polecała mi ją niejedna osoba. Przyjaciel narobił mi smaku pozwalając przeczytać kilka pierwszych stron. Już na początku zapowiada się nieźle. Nie mogę się doczekać!
Dodano: 28 II 2010, 16:48:05 (ponad 10 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-89603-57-9
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Ciiii
08 XI 2009 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają