Kup książkę [edytuj książkę]

Tyskie vademecum piwa

Tyskie, marka współtworząca i reprezentująca europejską kulturę piwa w Polsce, przygotowała dla wszystkich wielbicieli piwa w kraju unikalną książkę „Tyskie Vademecum Piwa” (Wydawnictwo Muza SA). Sponsorem tej niezwykłej publikacji jest marka
Tyskie, należące do Kompanii Piwowarskiej. Książka jest przewodnikiem po europejskiej historii piwa autorstwa Michaela Jacksona - angielskiego pisarza i największego światowego krytyka piwa.

Jak stwierdzono w przekazie reklamującym publikację: "Przewodnikiem w tej fascynującej podróży po piwnej Europie jest sam Michael Jackson - największy światowy krytyk piwa. Dzięki tej pozycji każdy z nas będzie mógł się dowiedzieć gdzie powstało pierwsze piwo, który kraj pije najwięcej tego złocistego trunku i...co to jest czeski "kod kreskowy"! To lektura obowiązkowa zarówno dla znawców dziedziny jak i tych, którzy chcą dołączyć do grona piwnych ekspertów. Książka dostępna będzie w sprzedaży już 26 października w kioskach i salonach Empik. Zapraszamy na łyk wiedzy o piwnej kulturze Europy!"

Europejska kultura piwa to zjawisko, które liczy sobie ponad 6000 lat. Składa się na nią cała piwna historia - mity, fakty, legendy, zwyczaje oraz ludzie i ich umiłowanie do bursztynowego trunku. Kultura piwa stała się nieodłącznym elementem kultury wielu europejskich krajów, ba, w niektórych z nich stanowi podwaliny całego dziedzictwa kulturowego!

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Muza
Rok wydania: 2007
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: orator
21 X 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają