Kup książkę [edytuj książkę]

Trzy Wierzby. Opowieści o przyjaźni

Trzy Wierzby opowiadają historię trzech dziewczyn: Polly, Jo i Amy, które właśnie zaczęły naukę w szkole średniej w Bethesda. Tej samej, do której uczęszczały Bee, Tibby, Lena i Carmen - bohaterki książek z cyklu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów.

Ama, Jo i Polly przyjaźnią się od dzieciństwa. Ostatnio jednak serdeczne więzi między nimi znacznie się rozluźniły. Nadchodzi lato, niosąc ze sobą wielkie zmiany. Mól książkowy Ama nieoczekiwania spędza wakacje na obozie wędrownym w dzikich górach Wyoming, gdzie przeżywa niezwykłe przygody i dowiaduje się o sobie wielu ciekawych rzeczy. Jo wyjeżdża z matką do nadmorskiego kurortu. Zatrudnia się tam w popularnej restauracji i poznaje wielu nowych przyjaciół oraz spotyka miłość swojego życia (tak jej się przynajmniej wydaje ). Niska i pulchna Polly na wieść, że jej babcia był słynną modelką, chce pójść w jej ślady, narażając się przy tym na przykre rozczarowanie. A potem zdarzy się coś, co sprawi, że dziewczyny zrozumieją, iż przyjaźń to niezwykle cenny dar, który właśnie one otrzymały od losu.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Nie, nie można. Musisz dostać ocenę.
- I żeby dostać dobrą trzeba się rzucić ze szczytu góry?
- Nazywamy to zjeżdżaniem na linie."
Dodał: Paranormal Dodano: 20 I 2014 (ponad 4 lat temu)
+1 0


"O ileż więcej świata można ujrzeć, gdy tkwi sie płasko na stronicach czasopisma zamiast w rzeczywistości. Gdy się nic nie waży, można odwiedzić znacznie więcej miejsc. 'Chciałabym być dwuwymiarowa - pomyślała. - Takie właśnie muszą być modelki'."
Dodał: Paranormal Dodano: 27 IV 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Egmont Polska
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-237-7457-0
Ocena: 4.83
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kamelia
10 X 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają