Kup książkę [edytuj książkę]

Piraci!

Opis:
W tej napisanej żywym językiem i trzymającej w napięciu powieści przeczytacie o niezwykłych przygodach dwóch dziewcząt, córki kupca oraz zbiegłej niewolnicy, które żeglując po bezkresnych oceanach, walczą o swoje życie i poszukują miłości.

336 stron

"Autorka przenosi nas w odległe czasy XVIII wieku, kiedy w Ameryce bez przeszkód rozwijało się niewolnictwo, a po morzach pływało mnóstwo kupieckich statków, stanowiących doskonały łup dla piratów. Główna bohaterka powieści, Nancy Kington, córka bogatego kupca, wychowywała się wśród obojętnych braci, w dodatku w towarzystwie krnąbrnej macochy. Całe jej życie zmieniło się dopiero po śmierci ojca, gdy przyjechała na rodzinną plantację i została postawiona przed perspektywą zamążpójścia za niekochanego, starszego mężczyznę, zamiast za swojego prawdziwego narzeczonego – oficera marynarki Williama.

Nancy wybrała ucieczkę i razem ze swoją byłą niewolnicą Minervą Sharpe wstąpiła na niebezpieczną, ale ekscytującą ścieżkę piractwa. Jednak odrzucony zalotnik nie zamierzał tak łatwo zrezygnować z pięknej panny Kington…" - M. Pioruńska redaktor naczelny Apeiron Magazine,


[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2006
ISBN: 9788372988560
Ocena: 5
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Viena
10 X 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają