Kup książkę [edytuj książkę]

Miasto słońca

„Miasto Słońca” to jeden z najlepiej recenzowanych tytułów na rynku kryminałów
w ostatnich latach. Poczynając od opiniotwórczych pism branżowych jak Publishers Weekly (recenzja z gwiazdką) czy Kirkus Review po najbardziej znane magazyny jak USA Today, Washington Post, New York Daily News. Do tych opinii dołączyli się również najbardziej znani autorzy powieści sensacyjnych, którzy obdarzyli tę powieść swoją rekomendacją.

Poniżej prezentujemy wybrane recenzje i pochwały dla książki „Miasto Słońca”
Pochwały od innych autorów
„Oto czego należy się spodziewać czytając „Miasto Słońca”: bezlitosnego napięcia, które nie wypuści was ze swego uścisku, oraz bohaterów, którzy są tak niesamowicie prawdziwi, że zapomnicie, że to fikcja. Powieść Davida Leviena jest nastrojowa, intrygująca i wyjątkowa.”
– HARLAN COBEN, autor bestsellerów, m.in. „W głębi lasu”, „Nie mów nikomu”

„Miasto Słońca” jest jedną z najlepszych książek, jaką czytałem od lat. Fascynująca nie jest słowem, które oddaje jej charakter. Pochłaniająca bez reszty jest bliższe prawdy. Trzymająca w napięciu, błyskawiczna wycieczka do mrocznej części miasta, po której przez długi czas nie będziecie się w stanie otrząsnąć. Świetna lektura!”
– CHRISTOPHER REICH, autor bestsellerów, m.in. „Kodeks zdrady”

„Miasto Słońca” jest jedną z najtwardszych, najbardziej przerażających i wiarygodnych powieści, na jaką kiedykolwiek trafiłem. Jeśli David Levien popełnił jakiś błąd, to byłem zbyt oczarowany by to dostrzec.” – LINCOLN CHILD, autor bestsellerów, m.in. „Głębia”

„Miasto słońca” jest twarde, podłe, piękne, wzruszające – olśniewająca powieść. Dzięki tej książce David Levien wstąpił w szereg najlepszych pisarzy tego gatunku. Elvis Cole i Joe Pike byliby dumni mogąc nazywać byłego glinę Franka Behra swoim przyjacielem.”
– ROBERT CRAIS, autor bestsellerów, m.in „Strażnik”

Pochwały dla edycji amerykańskiej
„Trzymająca w napięciu powieść, która stawia zwykłych ludzi w niezwykłych sytuacjach,
w których, być może po raz pierwszy w życiu, muszą odegrać rolę bohatera i władcy swego losu.” – USA Today
„Pierwszy thriller Davida Leviena „Miasto Słońca” sprawia wiele kłopotów. Po pierwsze, ciężko jest się oderwać od tej książki i powrócić do codzienności. Podczas czytania, należy także co jakiś czas brać głębokie, uspokajające wdechy.” – New York Daily News
„Przepełniona czystą intensywnością… złożona i rozdzierająca serce. Fani Harry’ego Boscha Michaela Connelly będą szczególnie zachwyceni.” – Publishers Weekly
„Jeśli szukacie twardej, wypełnionej akcją książki, która powali was na kolana, to właśnie znaleźliście coś dla siebie. David Levien, współtwórca scenariusza filmów „Ocean’s Thirteen” i „Ława przysięgłych”, przedstawia „Miasto Słońca” – zagadkową opowieść o szokującym porwaniu, desperacji rodziców i mrocznej stronie przedmieść. Powieść najintensywniejsza
z możliwych.” – The Free Lance-Star

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-61386-00-1
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Nazbanu
27 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają