Kup książkę [edytuj książkę]

Król rzeki

Miasteczko Haddan, ekskluzywne prywatne liceum - oto miejsce akcji tej intrygującej powieści. Życie w szkole rządzi się własnym prawami, każdy uczeń dokładnie zna swoje miejsce w hierarchii, tradycja to świętość. I tylko jeden z pierwszoklasistów to lekceważy. Zapłaci za to życiem, a śledztwo ujawni tajemnice, od których dreszcz przeszywa ciało.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Najwięcej płacze ten, kto ma do tego najmniej powodów"
Dodał: wegg Dodano: 29 IX 2009 (ponad 11 lat temu)
+1 0


"Jest prawdą, że uczucie można stracić równie szybko, jak je znaleźć, i dlatego niektórzy upierają się, by listy pisać atramentem. Jakże łatwo potrafią wyparować nawet najsłodsze słowa, by potem znowu znaleźć się na papierze pod dyktando impulsu i zauroczenia. Co za nieszczęście, że miłości nie można nauczyć lub wytresować jak foki lub psa. Przypomina natomiast grasującego wilka, ma własny rozum i upiera się przy swoim, nie zniechęcona poczynionymi szkodami. Taka miłość może zmienić ludzi w kłamców i oszustów, tak jak teraz w przypadku Betsy. Powiedziała Ericowi, że musi się przebrać, ale to nie wełniany niebieski kostium, który włożyła na obiad u Boba Thomasa, sprawił, że zrobiło się jej słabo w przegrzanym mieszkaniu."
Dodał: savor Dodano: 12 III 2009 (ponad 12 lat temu)
0 0


"dziadek zawsze mu powtarzał, że miłość nigdy nie zjawia się grzecznie, pukając do drzwi jak życzliwa sąsiadka, żeby ją wpuścić. Raczej chwyta człowieka w pułapkę, kiedy najmniej się tego spodziewa, kiedy nie jest przygotowany na atak i nawet najbardziej uparty osobnik, choćby nie wiadomo jak zatwardziały i wiarołomny, nie ma wyboru i musi się poddać, kiedy taka milość wpada z wizytą."
Dodał: savor Dodano: 12 III 2009 (ponad 12 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2003
ISBN: 8373014080
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: savor
12 III 2009 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają