Kup książkę [edytuj książkę]

Wampiraci. Fala terroru

Wampiraci wrócili!
Kolejne niezwykłe przygody bliźniąt Grace i Connora Tempestów oraz załóg statku piratów i wampiratów... CONNOR TEMPEST ma wprawdzie dopiero czternaście lat, ale wśród piratów czuje się jak ryba w wodzie. Musi jednak wybierać między lojalnością wobec towarzyszy z załogi, a lojalnością wobec siostry.
GRACE TEMPEST nie uważa pirackiego życia za aż tak pociągające. Nie może się pozbyć wrażenia, że coś niedobrego dzieje się na statku wampiratów, który opuściła. Czy odważy się tam wrócić? W drugiej części WAMPIRATÓW, morze jest jeszcze bardziej wzburzone, a fala terroru porywa Connora, Grace, ich sprzymierzeńców, a także wrogów.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy tracimy takiego dobrego pirata jak Jez, musimy uczcić jego życie. Musimy pić, cieszyć się i opowiadać historie z naszych wspólnych chwil. Niektórzy uważają, że to wstrętne. Każą nam milczeć, smucić się, dniem i nocą chodzić w czarnych ubraniach. Ale my powinniśmy świętować samo życie, rozumiesz? Życie. To najwspanialszy ze skarbów, mój drogi."
Dodał: WyPaLoNa Dodano: 29 XII 2013 (ponad 4 lat temu)
+1 0


"Taniec dobiega końca. Ulotne piękno znika... Nadchodzi śmierć"
Dodał: WyPaLoNa Dodano: 29 XII 2013 (ponad 4 lat temu)
+1 0


"Reprezentują trzy podstawowe talenty, niezbędne, by zostać dobrym piratem. Miecz symbolizuje umiejętność walki i jest wzorowany na moim własnym toledańskim mieczu. Busola to umiejętności nawigacyjne. A perła... perła jest może najważniejsza... oznacza zdolność radzenia sobie nawet w najbardziej beznadziejnej i groźnej sytuacji, uniknięcia niebezpieczeństwa i odszukania skarbu"
Dodał: WyPaLoNa Dodano: 29 XII 2013 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-10-11303-0
Ocena: 5.41
Liczba głosów: 18
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
21 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają