Kup książkę [edytuj książkę]

Schizofrenia – lekcja życia

Uświadomienie sobie ogromu sfery duchowej występującej we wszechświecie i tego jak to wszystko współpracuje ze sobą jest ważne do osiągnięcia wolności duchowej i materialnej. Bowiem nie ma nic z przypadku na tym świecie. Im dłużej i wytrwalej podążasz wybraną drogą tj. drogą modlitwy tym bliżej jesteś swego celu, czyli spotkania z Bogiem. Autor danego tekstu spotkał się z Bogiem i mało tego został również koronowany złotą koroną na króla.
Każdy człowiek jest cenny w oczach bożych, nawet jeśli żyje w Twojej głowie. Z kolei paląc papierosy dajemy sygnał do istot niszczących, że mogą się na nas pastwić. Jest tak, ponieważ dym papierosowy to kadzidło szatana, które niszczy i zabija w nas życie i w końcu nasze życie również. Alkohol również jest taką rzeczą. Jego nagatywny wpływ jest nieco inny.
Umysł człowieka jest wielowymiarowy. Udowadniam to w tej pozycji. Wszelkie wymiary płyną poprzez nasze głowy. Tam również powstaje największe dzieło rąk boskich i ludzkich.
W książce wyszczególniłem najważniejsze rzeczy związane z psychiką ludzką. Znajdzie się tam takie zagadnienie jak: stymulanty-czyli społeczność umysłu, owiewki, środki płatnicze, pomysły. Nawet sens życia w schizofrenii jest wyszczególniony. Z kolei najważniejszym pytaniem jest: Czego uczy nas schizofrenia?
Polecam książkę każdemu kto chce zgłębić pogłębioną humanistykę. Jest to książka psychologiczna, która nie omija zagadnień filozoficzno – teologicznych. Jest też pracą odkrywczą na podstawie obserwacji myśli i własnych przemyśleń z nimi związanych.


[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-8119-547-8
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: czytacz40
12 IX 2019 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają