Kup książkę [edytuj książkę]

Dziewiąty mag

Ataki trolli, chimer i cyklopów są coraz bardziej zuchwałe. Magiczne kopuły chroniące dziewięć miast tracą moc, smoki zaczynają chorować. Za radą wszechwiedzącej Oriany dwunastu oficerów wyrusza do równoległego świata.

Ariel, lekarz weterynarii i matka ośmiolatki, nie potrafi uwierzyć w słowa tajemniczego Fabiena. Mężczyzna podający się za elfickiego oficera twierdzi, że tylko ona zdoła zaradzić dziwnej epidemii wśród smoków. Czy on oszalał?

Tymczasem Ariel poznaje Croya… Croy jest ogromny. Zielono-złote łuski na jego ciele układają się w fantazyjny wzór. Ma błoniaste skrzydła, krótki i zaokrąglony pysk, jego łapy uzbrojone są w potężne szpony. Pod wpływem dotyku Ariel łuski Croya zmieniają barwę, wtedy on składa ukłon i zaprasza ją do swojego świata. Razem przechodzą przez portal. Komuś potężnemu o czerwonych oczach bez źrenic bardzo się to nie spodoba.


Wydanie 2


Trylogia Dziewiąty Mag:


1. Dziewiąty mag
2. Zdrada
3. Dziedzictwo

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Niestety, książka jest nudna. Nudnawa,ciągnąca się jak ser z pizzy akcja jest naciągana,wręcz naiwna. Jedną z głównych wad książki jest wszechmocna główna bohaterka,która mimo że zaczyna od zera i jest normalną kobietą oczywiście odnajduje w sobie su...
Dodano: 09 V 2013, 16:38:07 (ponad 6 lat temu)
Książka bardzo mi się spodobała. Kiedy jednak chciałam sprawdzić czy jest i kiedy zostanie wydany 2 tom natknęłam się na pustkę. Po prostu wielkie nic, na dodatek niema nic o autorce. Dowiedziałam się tylko że ma konto na facebooku (no bo kto go tera...
Dodano: 20 XII 2010, 20:55:55 (ponad 9 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 28 IX 2014, 22:13:13 (ponad 5 lat temu)
0 0
Nie powiem, zawiodłam się...aczkolwiek sam zamysł jest bardzo ciekawy, świat dość rozbudowany, ma to wszystko sens. Jednak wkurzała mnie postać Ariel, typowa Mary Sue, oraz wątek romansowy. Podejrzewam, że miał to być klasyczny związek typu love-hate, ale coś tu szwankowało. I to bardzo. Nie będę się wdawać w szczegóły; książka nie do przejścia dla faceta, a ja czytam nadal jedynie z powodu uzależnienia od książek i posiadania wszystkich 3 tomów. No i chcę wiedzieć, jak to się skończy:)
Oceniam książkę na: 3.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-10-12153-0
Ocena: 4.78
Liczba głosów: 32
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Viena
18 IX 2009 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają