Kup książkę [edytuj książkę]

Nowy początek

Chase to trzydziestoletni miliarder, właściciel korporacji komputeroweji komputerowy geniusz. Kobiety go uwielbiają, ale on tylko sięnimi bawi.

Dwudziestoczteroletnia Kinsley zawsze chciała się wyrwać ze swojegomiasteczka i z domu, który nigdy nie był domem. Kiedy przyłapałachłopaka na zdradzie, nic jej już tam nie trzymało. Przyjechała do Kaliforniii zaczęła pracę w firmie Chase’a.

Chemia jest natychmiastowa, lecz oboje boją się uczucia. Tak jestbezpieczniej. To mniej boli. Jednak miłość jest silniejsza. Ale możeokazać się balansowaniem nad przepaścią…

„Zostałem okrzyknięty najseksowniejszym kawalerem w Los Angeles.Jestem obrzydliwie bogaty, mieszkam w luksusowym domu na plaży,jeżdżę szybkimi sportowymi wozami i kocham swoją pracę. Mojehobby? Imprezy i piękne kobiety. Uwielbiają mnie, bo jestem czarujący.Przynajmniej do chwili, kiedy odchodzę i je zostawiam. Łamięim serca. To wychodzi mi najlepiej…Zawsze mogłem mieć każdą kobietę. Aż spotkałem Kinsley Davis…Nazywam się Chase Calloway i to jest moja historia”.

„Zawsze marzyłam, że by wyrwać się z mojego miasteczka i z domu,który nigdy nie był domem. Kiedy zobaczyłam swojego chłopakaw łóżku z moją przyjaciółką, uciekłam. W L os Angeles dostałam pracęna zastępstwo w Calloway Tech. I spotkałam Chase’a Callowaya – aroganckiego,władczego i… nieszczęśliwego. Oboje baliśmy się miłości.I oboje nie potrafiliśmy jej zaprzeczyć. Nie wiedzieliśmy, że balansujemyna cienkiej linie nad przepaścią…

Nazywam się Kinsley Davis i to jest moja historia”.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2019
ISBN: 9788324169696
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
28 III 2019 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają