Kup książkę [edytuj książkę]

Sexperymenty Seksperymenty

ZASKAKUJĄCA I SZOKUJĄCA, PIERWSZA POLSKA POWIEŚĆ EROTYCZNA, OBYCZAJOWA I ROMANS W JEDNYM - NAPISANA PRZEZ SEKSUOLOGA. WARTO PO NIĄ SIĘGNĄĆ!
O CZYM JEST?
O skrzętnie skrywanych przed rodzicami i wychowawcami faktach z życia seksualnego współczesnej młodzieży. Ale również o dorastaniu, pełnym autentycznych i nieprawdopodobnych wprost przygód erotycznych oraz stopniowym dojrzewaniu do dorosłego życia seksualnego.

Bohaterem powieści jest nastolatek, próbujący poradzić sobie z gwałtownie budzącą się w nim seksualnością. Poszukuje nie tylko wiedzy, ale i upragnionych doświadczeń seksualnych. A czyni to na najprzeróżniejsze sposoby. Chłopak na oczach czytelnika przeistacza się z doświadczonego(!) wbrew pozorom prawiczka, w czułego faceta potrafiącego rozkochać w sobie dojrzałą kobietę, z którą romansuje ponad dwa lata.

Autor (Adam GRODZKI) jest seksuologiem oraz wieloletnim wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim. Opisane w powieści przypadki zna z autopsji. Zostały mu zrelacjonowane przez młodych ludzi. Zmienił imiona, a także nazwiska bohaterów oraz czas i miejsce akcji. Stworzył fikcję literacką bazującą na wziętych z życia relacjach przypadkowych osób.

Książka oraz e-book mają swe strony internetowe po polsku:
https://adam-grodzki-seksperymenty.webnode.com

oraz w wersji angielskiej:
https://grodzki-adam-sexperymenty-in-english.webnode.com/

Popularna i poczytna powieść, dostępna w wielu miejscach w sieci.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 15 III 2019, 14:24:57 (rok temu)
0 0
Rzeczywiście książka zaskakuje i nieco szokuje, podobnie jak informacja na okładce mówiąca, iż powieść erotyczną w całości oparto na faktach autentycznych, wziętych z życia młodzieży zgłaszającej się po poradę do seksuologa. Ale rzecz napisana jest bardzo dobrze i wciąga podczas lektury. Tomisko opasłe (niemal 700 stron!), ale warte przeczytania choć zajmuje to nieco czasu. Rzecz dostępna w mnóstwie księgarń internetowych drukiem i jako e-book. Widziałam też jej stronkę w necie: https://adam-grodzki-seksperymenty.webnode.com Szczerze polecam.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Ridero i Adam GRODZKI
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-952813-0-3
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: abigail32
28 XII 2018 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają