Kup książkę [edytuj książkę]

Lissy

Marlene, piękna, młoda kobieta uciekając od przeszłości zdecydowała się wyjść za Herr Wegenera, bogatego kryminalistę. Po latach decyduje się odejść od męża, a uciekając zabiera coś bardzo wartościowego. Podczas ucieczki dochodzi do wypadku, Marlene rozbija samochód i traci przytomność. Na ratunek zjawia się Simon Keller – tajemniczy pustelnik mieszkający wysoko w górach. Mężczyzna pochodzi z rodziny, w której od pokoleń przepisuje się Biblię, hoduje świnie, a jednej z nich nadaje zawsze imię zmarłej siostry - Lissy. Keller zajmuje się Marlene, powoli zaczyna się budować między nimi przedziwna wieź...

Tymczasem Herr Wegener rozpoczyna poszukiwania żony. Jej zniknięcie wywołało niebezpieczne skutki, uderzające w potężną organizację przestępczą. Do poszukiwań zostaje zaangażowany bezimienny zaufany człowiek. To oznacza wyrok: Marlene musi zginąć. Czy Keller zdoła ją ochronić? A czy Marlene rzeczywiście może zaufać Simonowi?

"Lissy" to wstrząsająca powieść o poczuciu winy, miłości i poświęceniu.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jeżeli dziewięć razy wybierzesz właściwie, nic nie zyskasz poza bólem. Za dziesiątym razem zrozumiesz, dlaczego to zrobiłeś. I będziesz szczęśliwy."
Dodał: VanillaEssa Dodano: 14 X 2018 (ponad 2 lat temu)
0 0


"W 1945 roku skończyła się wojna, ale nie głód. Kobold nauczył się, że dla tych, którzy rodzą się bez butów, wojna nigdy się nie kończy."
Dodał: VanillaEssa Dodano: 14 X 2018 (ponad 2 lat temu)
0 0


"W gospodarstwie nie było zegarów. Słońce wyznaczało rytm dni. Simon Keller uczył się cierpliwości już od najmłodszych lat. Czas - mawiał Voter Luis - należy do gwiazd, nie do ludzi. Kim jesteś w porównaniu z gwiazdami, mój synu? Świeciły, kiedy Terach dał życie Abrahamowi i będą świeciły nadal, kiedy wszyscy już o tobie zapomną. Gwiazdy władają czasem, ludzie są przez niego miażdżeni. Grzeszy pychą ten, kto nie umie czekać."
Dodał: VanillaEssa Dodano: 14 X 2018 (ponad 2 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: W A B
Rok wydania: 2018
ISBN: 9788328060241
Ocena: 4.16
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: czarownica
28 IX 2018 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają