Kup książkę [edytuj książkę]

House of Earth and Blood

Bryce Quinlan kocha swoje życie. W dzień pracuje dla handlarza antyków, sprzedając nie do końca legalne magiczne artefakty, a nocą imprezuje razem z przyjaciółmi, delektując się każdą przyjemnością jaką Lunathion – znane również jako Crescent City – ma do zaoferowania. Ale gdy bezwzględne morderstwo wstrząsa miastem, wszystko zaczyna się rozpadać – również świat Bryce.

Dwa lata później jej praca wydaje się być ślepą uliczką, teraz poszukuje jedynie błogiego zapomnienia w najbardziej znanych klubach nocnych miasta. Jednak kiedy morderca atakuje ponownie, Bryce zostaje wciągnięta w śledztwo u boku niesławnego upadłego anioła, którego brutalna przeszłość prześladuje go na każdym kroku.

Hunt Athalar, osobisty zabójca Archaniołów, nie chce mieć nic wspólnego z Bryce Quinlan, choć otrzymał rozkaz, aby ją chronić. Ona jest uosobieniem wszystkiego, przeciwko czemu Athalar kiedyś się zbuntował. Co więcej, wydaje się być bardziej zainteresowana imprezowaniem niż dochodzeniem w sprawie morderstwa. Ale anioł szybko zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że Bryce ma o wiele więcej do zaoferowania niż może się wydawać na pierwszy rzut oka – i że jednak będzie musiał znaleźć sposób na współpracę z nią, jeżeli faktycznie chcą odkryć prawdę.

Gdy Bryce i Hunt prześcigają się w rozwiązywaniu tajemnicy, nie mają możliwości poznania nici, które przeciągają się pod miastem, brną przez cały kontynent, aż do najciemniejszych zakamarków Hel, gdzie rzeczy, które od lat były w uśpieniu, zaczynają się przebudzać…


Seria Crescent City


1. House of Earth and Blood
2. Untitled

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
18 V 2018 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają