Kup książkę [edytuj książkę]

Gin z tonikiem i ogórkiem

Info

Tłumaczenie: Tadeusz Markowski
Tytuł oryginalny: Gin tonic et concombre
Liczba stron: 440


Opis


Marine Vandale ma trzydzieści dwa lata i czeka na wielką, prawdziwą miłość. Miłość, która wszystko rozumie, wszystko wytrzyma, da poczucie bezpieczeństwa i oddali strach przed życiem. „Takiej miłości nie znajdziesz, przebywając stale w towarzystwie swoich trzech kumpli” – powtarza jej stale matka. Marine, Laurent (jej były narzeczony), Jeff (współlokator) i Julien (przyjaciel gej), stanowią nierozłączną paczkę. Razem próbują odnaleźć bezpieczną drogę wśród życiowych pułapek, czyhających na każdego, kto stara się w dojrzały sposób spojrzeć na miłość i życie w ogóle. To, co kiedyś było zabawne i proste, teraz wymaga już refleksji i poważnego podejścia. Wszyscy bohaterowie marzą o tym samym, ale każdy na swój sposób. Jak w natłoku nieważnych zdarzeń i przygód rozpoznać prawdziwą miłość? Marine będzie musiała nieco naruszyć równowagę w przyjacielskim czworokącie i sama przed sobą przyznać, kto naprawdę jest najbliższy jej sercu…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Może przekonanie, że istnieje wielka i odwzajemniona miłość to taki żart natury, marny zresztą, którego cele było wprawienie nas i naszych uczuć (zbyt często przypominających wygodnictwo) w stan żałosnego użalania się nad sobą."
Dodał: sweetie Dodano: 01 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Łatwo powiedzieć 'wsłuchaj się w siebie' kiedy od urodzenia jestem niezdecydowana i zawsze każdemu mojemu 'tak' towarzyszy jakieś asekuracyjne 'ale'"
Dodał: sweetie Dodano: 01 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-7648-222-4
Ocena: 4
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
13 IX 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają