Kup książkę [edytuj książkę]

Uniwersum Metro 2033. Wędrowiec

"Metro 2033" Dmitrija Glukhovsky’ego to kultowa powieść fantastyczna, najgłośniejsza rosyjska książka ostatnich lat. Półmilionowy nakład, tłumaczenia na dziesiątki języków plus wspaniała gra komputerowa. Ta powieść zainspirowała całą plejadę nowych pisarzy i teraz wszyscy razem tworzą "Uniwersum Metro 2033", serię książek na motywach słynnej sagi. Przygody bohaterów na Ziemi, niemal unicestwionej przez wojnę nuklearną, wychodzą poza granice moskiewskiego metra. Teraz walka o przyszłość ludzkości będzie się toczyć wszędzie!

"Wędrowiec to książka, którą czyta się na jednym oddechu. Bohaterowie są tak żywi, że w kilka minut stają się twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Powieść ma własny język i niepowtarzalną fabułę. Samotny stalker Siergiej Minimalny napotyka tajemnicze niepowstrzymane zagrożenie i próbuje ocalić wszystkich, którzy przeżyli wojnę nuklearną w ruinach Moskwy i pod ziemią. Kiedy przeczytacie Wędrowca, nigdy go nie zapomnicie!"
Dmitry Glukhovsky

Czy istnieje życie za obwodnicą Moskwy?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 24 III 2018, 12:16:43 (ponad 3 lat temu)
0 0
Jeśli jesteście fanami serii Uniwersum Metro 2033, musicie sięgnąć po „Wędrowca” Surena Cormudiana. To jedna z lepszych historii osadzonych w postapokaliptycznej rzeczywistości wykreowanej przez Dmitry’ego Glukhovsky’ego, jaką dane mi było dotąd przeczytać. „Wędrowiec” oferuje czytelnikowi intrygującą i wciągającą historię, nieoczekiwane zwroty akcji i nietuzinkowych bohaterów, a przy tym wszystkim wywołuje szereg różnych emocji podczas lektury – potrafi zarówno rozbawić, jak też zmusić do refleksji nad istotą naszego człowieczeństwa i tego, w jakim kierunku zmierzamy. Czegóż chcieć więcej?

Całość: http://magicznyswiatksiazki.pl/wedrowiec-suren-cormudian/
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 2018
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
25 I 2018 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają