Kup książkę [edytuj książkę]

Bound by harted

Gdy Gianna patrzyła, jak jej siostra, Aria, wychodziła za mąż za mężczyznę, którego ledwo znała, obiecała sobie, że nie pozwoli, aby spotkał ją ten sam los.

Matteo "Ostrze" Vitiello upatrzył sobie Giannę, kiedy tylko zobaczył ją na ślubie brata, Luki. Rocco Scuderi jest bardziej niż chętny, aby oddać mu swoją córkę, jednak Gianna nie ma zamiaru wychodzić za mąż bez miłości. Kilka miesięcy przed ślubem Gianna ucieka swoim ochroniarzom. Ma wystarczająco dużo pieniędzy, żeby polecieć do Europy i zacząć nowe życie. Jednak pozostanie w ukryciu, kiedy ściga ją mafia, jest nie lada wyzwaniem, szczególnie że poszukuje jej jeden z ich najlepszych tropicieli i morderców: Matteo Vitiello.

Po sześciu miesiącach od ucieczki, Gianna wreszcie zaczyna prowadzić rutynowe, ale niepewne życie w Munich, jednak niebawem Matteo i kilku żołnierzy jej ojca znajdują ją z innym mężczyzną.

Pomimo błagań, zabijają jej chłopaka, a Gianna jest zmuszona do poślubienia Matteo. Jej emocje balansują między poczuciem winy, że wciągnęła niewinną osobę do swojego świata, a nienawiścią do Matteo. Gianna jest zdeterminowana uczynić życie swojego męża piekłem. Jednak Matteo jest mistrzem w grach umysłowych i ich walka o władzę wkrótce przeistacza się w napędzane nienawiścią noce pełne namiętności.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Arina1787
29 XII 2017 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają