Kup książkę [edytuj książkę]

Płonący świat

Kontynuacja światowego bestsellera „Wiecznie żywy”!

Kochankowie R i Julie zmuszeni są zetknąć się nie tylko ze światem wypełnionym nieumarłymi, ale i z o wiele potężniejszą siłą, która potrafi nieumarłych ożywiać…
Bycie żywym jest ciężkie. Ale bycie ludzkim jest jeszcze cięższe. Od ostatniej metamorfozy, R robi postępy. Uczy się czytać, mówić, a nawet kochać… a ludność populacji nieumarłych daje oznaki „życia”. R potrafi sobie niemal wyobrazić swoją przyszłość z Julie, dziewczyną, która na nowo sprawiła, że jego serce zaczęło bić.
I wtedy na horyzoncie pojawiają się helikoptery. Ktoś ma do wykonania rozkazy. Aby wyciszyć cały ten hałas. Aby przywrócić stare dobre czasy stabilności i spokoju. Zaraza jest starożytna i ambitna, a Zmarli nigdy nie byli tylko bronią.
Jak walczyć z wrogiem, który kryje się w każdym? Czy świat kiedykolwiek będzie w stanie się zmienić? R i Julie, wraz z grupą uchodźców, wkraczają w pewne rejony Ameryki, aby poznać odpowiedzi na te pytania. Są jednak odpowiedzi, których R nie chce poznać. Dotyczą przeszłości, starego cienia, wydobywającego się z piwnicy…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 XI 2017, 13:00:15 (ponad 3 lat temu)
0 0
"“Płonący świat” naprawdę mi się podobał. Dobrze się go czytało, historia wciągnęła mnie od pierwszych stron i przyznać muszę, że nie mogę doczekać się zwieńczenia tej historii. Gdzieś bowiem rzuciło mi się w oczy, że to ma być trylogia. Ile w tym prawdy? Z czasem się przekonamy 🙂 Tymczasem, jeśli czytaliście poprzedni tom i przypadł wam on do gustu, zachęcam do sięgnięcia po “Płonący świat”, który powinien się wam spodobać jeszcze bardziej niż jego poprzednia część. A jeśli nadal nie mieliście okazji poznać się z Nie Całkiem Żywym R, to czym prędzej nadróbcie zaległości. Rzadko bowiem mamy okazję czytać historię opowiedzianą z punktu widzenia samego zombie. A ta z całą pewnością jest warta waszej uwagi "

Pełna recenzja dostępna na moim blogu, zapraszam:
http://magicznyswiatksiazki.pl/plonacy-swiat-isaac-marion/
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-7674-653-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
30 VIII 2017 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają