Kup książkę [edytuj książkę]

Siedemnaście i pół miliona

„Pieniądze szczęścia nie dają” to przysłowie doskonale wszystkim znane. Szczególnie może to potwierdzić Alfons, sześćdziesięcioletni mieszkaniec mazurskiego miasteczka. Po zamknięciu przędzalni, w której był kierownikiem, zaczyna odczuwać poważny brak pieniędzy. Jedynie w snach nieustannie nawiedza go wielka fortuna. Mieszka z żoną u swojej matki, a jego jedynym źródłem utrzymania jest zasiłek. Nie stać go już nawet na to, żeby spotkać się z kolegami w barze.
Kiedy pewnego dnia wybiera się do pobliskiej restauracji na wykład o życiu seksualnym seniorów, spotyka piękną nieznajomą – Iwonę. Jeszcze nie wie, że zupełnie odmieni ona jego życie. Po bliższym poznaniu okazuje się, że jest ona prezesem dużej firmy. Zatrudnia bohatera, w dodatku od razu na wysokim stanowisku – ma nadzorować budowę nowej fabryki w mieście. Nowa praca pozwala mu na rozpoczęcie zupełnie odmiennego niż do tej pory życia. Z nikomu nieznanego bezrobotnego, staje się cenioną i ważną osobistością w jego miasteczku. Od tej pory życie nabiera rozpędu i nadchodzą wielkie zmiany, także te w życiu miłosnym…
„Siedemnaście i pół miliona” to powieść o tym, jak los potrafi odmieniać nasze życie. W niesamowitym szczęściu kryje się także ciemna strona, pełna goryczy i żalu. Towarzysząc Alfonsowi w drodze wielkich pieniędzy, która jest przeplatana najróżniejszymi romansami, Czytelnik ma okazję uśmiać się, oburzyć, a także współczuć. Historia bawi, wzrusza, czasem też oburza. Niepowtarzalna okazja, aby obserwować błyskotliwą karierę i przewrót w życiu.


[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-7900-783-7
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: czytacz40
17 VIII 2017 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają