Kup książkę [edytuj książkę]

Miłość ponad wszystko

W literaturze naukowej oraz popularnonaukowej mówi się o dość szerokim zakresie stosowania hipnozy. Psychologia nazywa ją stanem najwyższej relaksacji.
Małgorzata Król poprzez uczestnictwo w seansach nie szuka relaksu, ale spełnia potrzebę dotarcia do prawdy o tym, co wpływa na jej życie i co w nim jest najważniejsze. Uzyskuje odpowiedzi na swoje pytania, dlatego pisze „Miłość ponad wszystko”- książkę, która powstała „z potrzeby serca”, aby przypominać ludziom o wartościach duchowych.
Autorka w spontanicznej relacji prowadzi przez świat swoich niezwykłych doświadczeń; opisuje spotkania z istotami nieziemskimi i wędrówki przez miejsca niedostępne w ziemskim życiu. Ma możliwość przyjrzeć się sobie w różnych wcieleniach. Odbywa podróż duchową, z której wraca, jak wyznaje, szczęśliwa i przepełniona miłością. Uważa za swoją powinność wskazywać ludziom drogę do miłości i duchowości.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wzruszenie odbiera mi głos. Znowu płaczę ze szczęścia. Przenika mnie Miłość Istot takich samych jak ja. Istniejemy wszyscy oddzielnie, a zarazem tworzymy całość. Wiemy o sobie wszystko, czujemy swoje energie, jesteśmy całością. Wciąż płaczę."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 VII 2017 (rok temu)
0 0


"Szarość, szarość, szarość, gęsta mgła…Co się dzieje? Nic nie widzę. Przedzieram się przez tę szarą mgłę. Trochę się rozrzedza, zamienia się w białe obłoczki. Gdzieś daleko widzę jasność, lecz tylko przez chwilę, kilka razy. Czuję, że muszę tam dotrzeć, jednak nie daję rady."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 VII 2017 (rok temu)
0 0


"Poprzez całe moje życie miałam uczucie wyobcowania w tym świecie, poczucie niezrozumienia przez Ludzi, odczucie braku miłości, ciągłej tęsknoty za czymś. Najbardziej jednak odczuwalny był brak miłości, współistnienia z kimś, przynależenia do kogoś. Już jako dziecko odczuwałam głęboki smutek i tęsknotę za miłością, za kimś, kto kochałby mnie bezwarunkowo. Uczucie to potęgowała utrata bliskich, w tym ojca."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 VII 2017 (rok temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-7900-788-2
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
21 VII 2017 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają