Kup książkę [edytuj książkę]

Kąt odbicia

„Kąt odbicia & Spirala zła” Dariusza Grabowskiego to dwuczęściowa książka o ucieczce przed miłością, która spadła nagle na dojrzałego mężczyznę i o walce o życie z bandą bezwzględnych młodych przestępców. Niestety zemsta rodzi zemstę.

Kąt padania, równa się kątowi odbicia, każda akcja wywołuje reakcję. Szymon, dojrzały mężczyzna „po przejściach” wyjeżdża ze stolicy na głuchą wieś. Chce tam znaleźć spokój, odpoczynek i ucieczkę przed miłością do Natalii. Zamiast tego staje się obiektem okrucieństwa ze strony grupy przestępców. Doprowadzony do ostateczności podejmuje samotną walkę. Jego zwycięstwo uruchamia spiralę zła, która dotknie nie tylko jego, ale także jego najbliższych.

Książka jest doskonałym czytadłem dla amatorów thrillerów, z bogatą treścią i częstymi zwrotami akcji. W niej jak w lustrze odbijają się ludzkie postawy i charaktery, od pełnych empatii do całkowicie bezwzględnej mściwości.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Spokojna argumentacja i miłość matki, przełamała jego opory. Dziś nie rozmawiają na temat ich orientacji seksualnej. Tak jak wciąż nie wałkuje się tego tematu w przypadku dzieci heteroseksualnych. Przecież ciągle nie pytasz dzieci jak wyglądają ich stosunki z partnerami."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 30 V 2017 (rok temu)
0 0


"Nie usprawiedliwiaj się. Jeżeli chcesz zachować choć odrobinę człowieczeństwa, wypuść ich. Nie grzeb się w tym gównie. Żegnaj – wysiadła w deszcz i ciemność. Widział ją w świetle reflektorów jak odchodzi powoli, przygarbiona, jeszcze mniejsza i drobniejsza niż była, kiedy zobaczył ją wtedy w lesie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 30 V 2017 (rok temu)
0 0


"Moją miłość do ciebie. Tak, nie patrz tak na mnie. Kocham cię od tamtego spotkania na drodze. Nie przestaję o tobie myśleć. Unikałam cię, bo nie chciałam... Bo bałam się cierpień. Całe noce śniłam o tobie, wspominałam cudowne kochanie. Teraz mi to zabrałeś. Nie potrafię już myśleć o tobie w innych kategoriach niż o tych zbrodniarzach. Teraz jesteś jednym z nich. Zatrzymaj się. Pójdę do domu sama."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 30 V 2017 (rok temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-7900-417-1
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
30 V 2017 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają