Kup książkę [edytuj książkę]

Znaki życia. Tom I

„Znaki życia” to przejmująca powieść obyczajowa, która pozwoli nam poznać trzy bohaterki, zamieszkujące mazurską wieś: Malwinę, Sylwię i Wiktorię. Pozornie kobiety nic nie łączy, ale wnikając w fabułę zrozumiemy, że prócz poczucia samotności w związku jest jeszcze jeden niuans, który splata ich losy.

Każda z bohaterek powieści jest wyjątkowa i niepowtarzalna na swój własny sposób. Malwina od lat zmaga się z uzależnieniem i walczy o przetrwanie swojego związku. Sylwia próbuje pokonać niepokojące objawy bólowe i radzić sobie z tęsknotą za mężem ciągle przebywającym na delegacjach. Wiktoria ma na głowie dom, małe gospodarstwo i partnera, który ponad ich związek stawia inne zobowiązania.

Odważnie napisana powieść bez tematów tabu, która zadowoli wszystkich miłośników silnych wrażeń. W powieści pojawiają się dreszcze emocji, a nawet wątki mistyczne.

http://www.psychoskok.pl/produkt/znaki-zycia-tom

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Tak. Wierzono w religię. Bo choć każdy wierzył rzekomo w tego samego Boga, to ten sam Bóg, w przypadkach poszczególnych ludzi, na co innego pozwalał, co innego rozumiał jako dobre i moralne, stosował dodatkowo różniące się między sobą systemy kar i nagród, a właściwie różniące się między sobą nagrody za takie same zasługi, jeśli przyjąć, że kar Miłościwy wszakże nie stosuje."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 V 2017 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Chyba wszystkie dziewczynki marzą o pięknym ślubie i białej długiej sukni z welonem. Malwina natomiast, będąc jeszcze małą dziewczynką, marzyła o mężu, który by nie pił i jej nie bił, bo picie i bicie było dla niej czymś chyba najgorszym, co może spotkać żonę ze strony męża. Czymś jedynie złym."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 V 2017 (ponad 4 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-7900-724-0
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
15 V 2017 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają