Kup książkę [edytuj książkę]

Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy

Pełna zadziorności książka, która sprawi, że kobiety będą się czuły bardziej pewne siebie. Mężczyźni naprawdę nie lecą na kobiety miłe. Lecą na interesujące! "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to poradnik śmiały i zabawny." Sherry Argov wyjaśnia kobietom, jak z przygodnego związku stworzyć głęboki i trwały. Bez cackania się, ze szczerością i zadziornością wyjaśnia, dlaczego bycie miłą do bólu niekoniecznie sprawi, że facet będzie bardziej oddany. Albowiem kobietą, jakiej on pragnie, jest zołza. Autorka przytacza autentyczne rozmowy z mężczyznami, którzy bez cienia skrępowania udzielają drobiazgowych odpowiedzi na takie oto pytania: "W jaki sposób mężczyźni manipulują związkiem, chcąc go utrzymać na niezobowiązującej stopie?" "Czy mężczyźni świadomie sterują emocjami kobiet?" "Jak ona może go przekonać, że zaangażowanie w związek było jego pomysłem?" "W jaki sposób kobieta może sprowokować oświadczyny, nie mówiąc słowa o małżeństwie?". Bez względu na to, czy jesteś singielką, mężatką, świeżo po rozstaniu, czy po prostu masz dość rodzinki, która radzi ci złowić męża, "bo czas leci", "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" to nieodzowny poradnik, który pokaże ci, jak tryskać pewnością siebie, zdobyć jego serce i otrzymać miłość oraz szacunek, na jakie zasługujesz.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy kobiety zaglądają do męskich magazynów, otrzymują przekłamany obraz tego, czego pragną mężczyźni. Weźmy takie świerszczyki. Nie wiem jak wy, ale ja nie mam w zwyczaju wysiadywać z gołym tyłkiem na beli siana w samym środku pola kukurydzy, żeby podziwiać zachód słońca. Nieważne, czy jest zimno czy nie, modelka zwykle ssie palec podczas kiedy zwisa głową w dół z drzewa."
Dodał: diablica Dodano: 06 IX 2009 (ponad 11 lat temu)
+1 0


"Lepiej być nielubianą za to, kim jeteś, niż być kochaną za to, kim nie jesteś."
Dodał: Nathalie Dodano: 07 XI 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: GJ GrunerJahr
Rok wydania: 2010
ISBN: 9788362343058
Ocena: 4.6
Liczba głosów: 10
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: diablica
06 IX 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają