Kup książkę [edytuj książkę]

Podróż na Operiona

Powieść przeznaczona jest dla wszystkich amatorów dobrej literatury z dreszczykiem w tle. Cała książka przesycona sensacjami, aferami, zakulisowymi tajemnicami – nierzadko o kryminalnym lub erotycznym zabarwieniu – przenosi nas w świat teatru operowego. Pisarka ukazuje perypetie ekscentryków, dziwaków i niezdiagnozowanych fenomenów muzycznych na przestrzeni kilku wieków. Ich przygody sprawiają, że czytelnik w geniuszu dostrzega również normalnego człowieka. Bo przecież mimo upływu stuleci uczucia i ludzkiego pragnienia, dążenia i zachowania wciąż dla każdego pozostają niezmienne. I o to właśnie chodzi, aby ujrzeć nie tylko wyidealizowanych artystów, a zwykłych śmiertelników! W tej powieści teatr zdejmuje napudrowane peruki, koturny, pióra, woale, krynoliny, maski i obnaża swe prawdziwe oblicze, czasem bardzo zabawne. Niewątpliwym atutem nowej pozycji są ilustracje z gatunku realizmu magicznego, wykonane również przez Anetę Skarżyński.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Utożsamiać talent ze świętością? Bzdura! Te rzadko kiedy się parują, jeśli w ogóle. Zna ktoś świętego kompozytora? Bo ja nie!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 17 X 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Mawia się, że w sprawach miłości Ziemianki potrafią wykazać się większą bezwzględnością od Ziemian. Racja! Nie ma też istot bardziej barbarzyńskich w kwestiach zemsty. Racja do kwadratu! Żaden przedstawiciel płci szkaradnej nie utka zręczniej intrygi. I biada temu, kto wpadnie w ich sieć pajęczą. Pozna wtenczas czym jest misterium męki i udręki. I to jest racja nad racjami!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 17 X 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-634-2
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
17 X 2016 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają