Kup książkę [edytuj książkę]

Gra o tron. Edycja ilustrowana

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam... Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

W związku z rocznicą specjalne e-bookowe wydanie całej sagi Pieśni Lodu i Ognia postanowiła wydać firma Apple. Dla użytkowników przewidziano interaktywną wersję uzupełnioną o mapy i odniesienia, a także... oficjalny fragment szóstego tomu serii. Również wydawnictwo Bantam Books, należące do Random House przygotowało specjalną literacką edycję Gry o Tron. Dzieło ma ukazać się w przyszły wtorek, 18 października i będzie zawierać wstęp Johna Hodgmana oraz 73 czarno-białe ilustracje, spośród których 48 nigdy nie była publikowana. Reszta znana jest z przeróżnych kalendarzy, gier karcianych, itd. Nowe grafiki stworzyli tacy artyści jak: John Picacio, Gary Gianni, Didier Graffet, Michael Komarck czy Ted Nasmith.

Jak się okazuje, poznańska oficyna również uraczy fanów ilustrowaną Grą o tron. Książka pojawiła się w wydawniczych zapowiedziach z datą premiery na 21 listopada.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2016
ISBN: 9788365676078
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
14 X 2016 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają