Kup książkę [edytuj książkę]

Until Friday Night

Wszyscy znajomi Westa Ashby’ego uważają go za pewnego siebie, popularnego i przystojnego boga futbolu amerykańskiego, który poprowadził liceum Lawton High do mistrzostw stanowych. Ale tak naprawdę sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Chociaż na zewnątrz West pokazuje, że wszystko jest w porządku, w środku cierpi z powodu oglądania swojego taty, który powoli gaśnie w oczach, umierając na raka.

Życie Maggie Carleton rozpadło się dwa lata temu, gdy jej ojciec zamordował swoją żonę, a jej mamę. Po opowiedzeniu o całym zdarzeniu policji, dziewczyna nagle przestała się odzywać. Sytuacji Maggie nie poprawiła nawet przeprowadzka do spokojnego Lawton w Alabamie – dziewczyna wciąż milczała, skrywając przed całym światem wielki smutek i swoje wielkie, złamane serce.

Gdy ból Westa staje się wręcz nie do zniesienia, chłopak uświadamia sobie, że musi z kimś porozmawiać o swoim tacie – z kimś, kto go zrozumie i kto nie będzie zadawał zbędnych pytań. Tak więc podczas after party po meczu West otwiera się przed jedyną dziewczyną, która jego zdaniem na pewno nie wyjawi jego sekretu.

West oczekiwał, że rozmowa o jego tacie przyniesie ulgę albo przynajmniej sprawi, że zaleją go emocje, które nie będzie w stanie kontrolować. Jednak nigdy nie liczył na to, że ta cicha dziewczyna, która dopiero co pojawiła się w ich miasteczku, odpowie na jego ból, ujawniając cierpienie większe niż jego. Nie spodziewał się również, że połączy ich tak silna więź, że West nigdy nie będzie w stanie pozwolić jej odejść…


Seria The Field Party

1. Until Friday Night
2. Under the Lights
3. After the Game

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Przeżyjesz i będziesz pamiętał, ale nigdy nie zapomnisz. Któregoś dnia będziesz dziękował całemu światu za te wspomnienia. Będziesz dziękował, że nie zapomniałeś."
Dodał: Shellerowa Dodano: 12 IX 2016 (rok temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
23 VIII 2016 (rok temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają