Kup książkę [edytuj książkę]

Życie podziemne Julii

Literatura kobieca, kontrowersyjna, przepełniona erotyzmem i brutalnością otaczającej nas rzeczywistości. Książka szczera do bólu, wywołująca w czytelniku szereg sprzecznych uczuć. Dzieło, które szokuje i zmienia postrzeganie kobiet.

Akcja toczy się we współczesnym dużym polskim mieście. Julia, główna bohaterka przeżywa bolesne rozstanie, pocieszą ją jej przyjaciółka Marta. Julia szuka ukojenia w przygodnym seksie, kilkakrotnie spotyka się z nieznajomymi w tym celu. Flirtuje też z kolegą z pracy, Piotrem, ich relacja stopniowo rozwija się. Bohaterka książki zmienia się wraz z upływem czasu w zupełnie inną osobę, niż ta, którą była przed rozstaniem, wszystko jednak prowadzi ją do poznania siebie i swoich prawdziwych potrzeb.

http://www.ebooki123.pl/zycie-podziemne-julii_p534

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wizja „normalnego” seksu była tak kusząca, że długo nie musiała się zastanawiać. Oboje nadal mocno nakręceni znowu robili przystanki, podczas których dłonie lądowały pod jej płaszczykiem. Dotarli do mieszkania szybko i tuż przed wejściem facet ostrzegł, że w jego pokoju jest współlokator."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 05 V 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Nie ważne już teraz to wszystko... Nierealny świat z Markiem. Ale był czas, że to było dla mnie realne, pełne, piękne. To było to. Mój azyl, mój spokój i ukojenie... Czułam, że to najsilniejsze uczucie, że to miłość bez granic. Teraz po tym wszystkim została tylko pustka.
- Taka miłość zawsze zostawia ślady. - powiedziała spokojnie Marta.
- Wolałabym nie czuć i nie mieć żadnych śladów."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 05 V 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Dziewczyny później prawie w ogóle nie schodziły z parkietu. Tańczyły energicznie, seksownie. Były w świetnych nastrojach i ich radość widać było z daleka. Kilku kolesi kręciło się co chwilę wokół nich, ale Julka większość spławiała. Wolała się bawić z ekipą znajomych, z którymi siedzieli w loży."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 05 V 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-549-9
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
05 V 2016 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają