Kup książkę [edytuj książkę]

W milczeniu

Dziennikarka, Avery Chauvin, jest wstrząśnięta wieścią, że jej ojciec popełnił samobójstwo. Jak ten oddany ludziom lekarz mógł targnąć sie na swoje życie? Powrót do rodzinnego Cypress Springs ma umożliwić jej znalezienie odpowiedzi na dręczące ją pytania. Tymczasem doczodzą do niej szeptane plotki o dziwnych zdarzeniach, zaginionych sąsiadach. W domu ojca znajduje artykuły prasowe sprzed 15 lat. Wszystkie opisują to samo wydarzenie: brutalne morderstwo popełnione na mieszkańce miasteczka. Nagle koszmarna przeszłość zderza się z teraźniejszością. W miasteczku zostaje bestialsko zamordowana kolejna kobieta, znika bez śladu młody mężczyzna. Avery zaczyna podejrzewać, że jej ojciec też mógł paść ofiarą mordercy.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Przyznam się, że książka naprawdę emocjonująca. Wciągnęła mnie :) Pochłonęłam ją w jeden dzień. Nie mogłam się oderwać. Pomysł ciekawy, od pewnego momentu przewidywalny, ale książka naprawdę świetna :) Autorki do tej pory nie kojarzyłam, ale chętnie...
Dodano: 18 IX 2009, 21:59:40 (ponad 9 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 VIII 2010, 10:28:09 (ponad 8 lat temu)
0 0
To była pierwsza książka Erici Spindler , którą przeczytałam , czytało się ją bardzo lekko, nietuzinkowy temat i bardzo wciągająca. Już czytam następną. k:
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2008
ISBN: 9788323851776
Ocena: 4.95
Liczba głosów: 12
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: biedroneczka
31 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają