Kup książkę [edytuj książkę]

Zapach bzu

Na drodze do maleńkiej, kujawskiej wsi, Mielnik dochodzi do wypadku. Dramatyczny początek znajomości przynosi gorącą, pełną dramatycznych zwrotów miłość truckera i nauczycielki. Owocem tej miłości jest Julka. Przez splot nieporozumień nauczycielka wiąże się z innym mężczyzną. Dwaj mężczyźni walczą o jej uczucie, nie przebierając w środkach. Obaj szukają sprzymierzeńców – jeden gangsterów, drugi detektywów.

„Zapach bzu” to książka o trudnej miłości. Brzmi banalnie, ale banalne nie jest. Miłość tu ma różne oblicza i różny wpływ na bohaterów. Przynosi szczęście i pcha do zbrodni, daje rozkosz i przynosi cierpienie. Szczęśliwie – jak to u tego autora – wszystko dobrze (?) się kończy.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Cichutko, na paluszkach weszła po schodach, otworzyła drzwi i stanęła przy łóżku. Patrzyła na uśpioną twarz ojca i w oczach miała radość."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 01 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Czekał. Podświadomie czuł, że w krótkim czasie dojdzie do decydującej rozgrywki. Domyślał się, że to trzecia próba pozbycia się go. Tak łatwo się nie podda. Walczy nie tylko o siebie, o swoje życie, ale walczy o swoją miłość i, co najważniejsze o swoją córeczkę. Nie miał pojęcia, co wymyślą jego przeciwnicy, ale był zdeterminowany. Poza tym… nie był sam."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 01 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Czuła, że dawna miłość do niego wcale nie wygasła, ale bała się jej wybuchu, bo wtedy straci cały rozsądek i będzie musiała odejść od Marka. Nie chciała jego krzywdy. Najlepiej, gdyby on odszedł od niej. Pozwoliłaby mu natychmiast, ale raczej trudno było na to liczyć."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 01 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-512-3
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
01 III 2016 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają